رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی

دولت، حقوق معوقه پرستاران را پرداخت کند

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای قانون مصوبه سال ۸۶ و تبدیل وضعیت پرستاران، مشکلات آنها را حل می‌کند، گفت: دولت نباید از پرداخت حقوق معوقه پرستاران امتناع کند.

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور:

پرستاران در دوران کرونا ایثار و فداکاری را به خوبی به‌تصویر کشیدند

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با بیان اینکه هنرمندان صنایع دستی از ابتدای شیوع کرونا با تبدیل کارگاه‌های خود به پایگاه‌های تولید تجهیزات بهداشتی، در کنار کادر درمان ایستادند، گفت: پرستاران، پزشکان و کادر سلامت معنای ایثار و فداکاری را در این ایام به خوبی به تصویر کشیدند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ؛

افزایش حقوق پرستاران مهم ترین اقدام سازمان تامین اجتماعی است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اخذ مصوبه شورای حقوق و دستمزد برای افزایش حقوق پرستاران شاغل در سازمان تأمین اجتماعی از اقدامات مهم سال جاری این سازمان است

پخش زنده اینستاگرامی برگزاری نشست تخصصی بررسی مراکز مشاوره و مراقبت های پرستاری

سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت آخرین روز از هفته پرستار با شعار پرستاری جامعه نگر، در روز سه شنبه ۹۹/۱۰/۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح؛ اقدام به برگزاری نشست تخصصی بررسی نقش مراکز مشاوره و مراقبت های پرستاری در منزل و جامعه (فرصت ها و چالش ها) مینماید.

قدردانی نظام پرستاری از حمایت های رهبر معظم انقلاب از مدافعان سلامت

سازمان نظام پرستاری طی نامه ای از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و حمایت ایشان از پرستاران و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

اولین6667686971737475انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته