رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل:

پرستاری شغل حاکمیتی است

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل گفت: پرستاری یک شغل حاکمیتی است بنابراین جذب پرستار به شکل شرکتی در بیمارستانهای دولتی اشتباه است، دولت باید نسبت به جذب و استخدام پرستاران مورد نیاز مراکز درمانی دولتی بر اساس استانداردهای تعریف شده اقدام کند و تبعیضی بین این نیروها نباشد.

گفت‌وگویی با پرستار قزوینی:

بیماران را به چشم اعضای خانواده خود می‌بینم

این پرستار قزوینی گفت: همیشه بیماری که روی تخت خوابیده را به چشم یکی از اعضای خانواده خود می‌بینم و همان‌گونه که انتظارات اعضای خانواده‌ام را برآورده می‌کنم سعی می‌کنم در حد توانم انتظارات بیمارانم را نیز برآورده ‌کنم.

استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد:

بیش از 14 ماه است که کادر درمان درگیر کرونا هستند

حسین کلانتری گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 14 ماه است که درگیر  بیماری کرونا است اگر موج جدید کرونا در استان شروع شود وضع بیمارستان‌ها سخت می‌شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان:

ایثارگری های کادر درمان در مبارزه با کرونا ثبت و ضبط شود

نماینده ولی فقیه در کاشان، به خدمات پرستاران پزشکان، پیراپزشکان و جهادگر کشورمان اشاره کرد و گفت: خدمات و ایثارگری های کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا طی یک سال گذشته برای آگاهی آیندگان ثبت و ضبط شود.

واکسیناسیون کادر درمانِ تهران به ۳۰ درصد هم نرسیده است

فرمانده عملیات مدیریت ستاد کرونا در کلانشهر تهران گفت: مهمترین راهبرد در شرایط فعلی و در آستانه شکل‌گیری خیز چهارم کرونا، باید استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور برای واردات واکسن باشد.

اولین34568101112انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته