دات نت نیوک

 

راهنماي عضويت در سازمان  نظام پرستاري
 
متقاضيان محترم مي توانند از طريق دو آدرس زير اقدام به عضويت نمايند:
 1-  به  سايت www.ino.ir مراجعه كنند و گزينه عضويت در‌ سازمان نظام پرستاري را انتخاب نمايند، يا  منوي خدمات الكترونيك كليك كرده و گزينه در0خواست عضويت در سازمان  را  انتخاب نمائيد.
2- به سايت www.parastari.org مراجعه كنند و لينك در خواست عضويت جديد در سازمان را انتخاب نمايند.  
نكته:
عضويت در سازمان نظام پرستاري شامل دو مرحله عضويت در پرتال سازمان و عضويت درسازمان مي‌باشد.
در اين پنجره بعد از مشاهده شرايط و مدارك لازم جهت عضويت بر روي لينك عضويت در پرتال كليك كرده و بعد از ثبت اطلاعات ومشاهده  پيام (با تشكر از عضويت شما و ....) گزينه درخواست عضويت جديد كه در سمت راست پنجره ميباشد را انتخاب نمايند يا وارد پنجره اي قبلي شده و با وارد كردن شناسه كاربري و كلمه رمز ايجاد شده و مشاهده پيام (خوش آمد) لينك عضويت جديد در سازمان را انتخاب نمايند .سپس فرم عضويت را پر كرده و گزينه ارسال اطلاعات را انتخاب و در صورت مشاهده كدرهگيري از ارسال اطلاعات خود اطمينان حاصل نمايند. در پايان درقسمت پيام هاي رسيده ،پيامي با عنوان جزئيات پرداخت حق عضويت مشاهده مي‌شود كه در اين پيام توضيحات كامل‌درخصوص نحوه پرداخت مبلغ حق عضويت و آدرس جهت ارسال مدارك توضيح داده شده است.
 
 راهنماي تمديد
آن گروه از اعضاي محترم سازمان نظام پرستاري كه مهلت اعتبار عضويتشان به اتمام رسيده است و مايلند عضويت خود را تمديد كنند ،از دو طريق زير اقدام نمايند
1-     به سايت  www.ino.ir مراجعه  كرده و سپس وارد قسمت عضويت در سازمان شوند يا بر روي منوي خدمات الكترونيك كليك كرده و گزينه درخواست تمديد را انتخاب نمايند.
2-     به سايت www.parastari.org  مراجعه كرده و سپس لينك درخواست تمديد عضويت را كليك نمائيد.
3-      در پنجره تمديد شناسه كاربري كه شماره نظام و كلمه رمز كه كد ملي مي باشد را وارد كرده و پس از دريافت پيام (خوش آمد) و پس از مطالعه مدارك لازم و شرايط لازم جهت تمديد گزينه شرايط فوق را مي پذيرم را انتخاب كرده و وارد صفحه تمديد شويد و بعد از كامل نمودن سمت چپ صفحه تمديد برروي گزينه ارسال اطلاعات كليك نمائيد و در صورت مشاهده كد رهگيري از ارسال اطلاعات خود اطمينان حاصل نمايند. سپس در قسمت پيامهاي رسيده پيامي مبني براينكه درخواست شما با موفقيت ارسال شد و جزئيات پرداخت و شماره حساب و توضيحات لازم اعلام مي گردد.پس از پرداخت مبلغ و مراجعه به هيات مديره افرادي كه داراي كارت pvcنباشند لازم است كارت قديمي ،كپي با در دست داشتن كارت كارت ملي ويك قطعه عكس را به همراه فيش ارائه دهند .افرادي كه كارت pvc را قبلاًدريافت كرده اند، و فيش واريزي به هيات مديره مراجعه نمايند.
توجهات:
1- افرادي كه خواستار تغيير هيئت مديره خود هستند بايد ابتدا درخواست تغيير هيات مديره را كه در منوي سمت راست صفحه مي باشد انتخاب نمايند و درخواست تغيير هيات مديره را ارسال نمايند و بعد از تائيد تغيير هيات مديره و مشاهده تغيير نام هيات مديره در فرم تمديد اقدام به تمديد نمايند. در غير اين صورت درخواست تمديد آنها به هيات مديره قبلي ارسال خواهد شد.
 2-اعضايي كه داراي كارت PVC هستند. جهت رفع نواقص (كدملي، عكس، تغيير مدرك تحصيلي، تغيير اطلاعات شناسنامه‌اي و تغيير اسپل لانين نام و نام خانوادگي) از طريق منوي ويرايش اطلاعات در سمت راست صفحه اقدام نمائيد و گزينه ويرايش اطلاعات نيازمند مدارك را انتخاب نمائيد.
3-افرادي كه كارت PVC آنها به هر دليل مفقود يا مخدوش شده است جهت دريافت مجدد كارت از طريق منوي سمت راست صفحه گزينه ويرايش اطلاعات اقدام نمايند. و در اين پنجره گزينه درخواست صدور كارت را انتخاب نمائيد.
4-اعضايي كه خواستار تغيير و تصحيح اطلاعات شخصي (آدرس منزل، محل كار، تلفن منزل، تلفن محل كار، تلفن همراه) مي باشند از طريق منوي سمت راست صفحه، گزينه ويرايش اطلاعات را انتخاب نمايند و در پنجره مشاهده شده گزينه درخواست ويرايش اطلاعات شخصي را انتخاب نمايند.
5- در صورت هرگونه مشكل و يا ابهام به هيات مديره مربوطه مراجعه و در صورت عدم حل مشكل با شماره تلفن هاي سازمان (واحد عضويت) تماس حاصل نمائيد.
شماره تلفن هاي سازمان نظام پرستاري    88935852-88935854-88892585
 

شرايط عضويت در سازمان نظام پرستاري

 

با توجه به راه اندازي پرتال سازمان شرايط و مدارك عضويت جديد و تمديد عضويت در سازمان به شرح ذيل ميباشد:

 

 شرايط عضويت:

 

كليه فارغ التحصيلان گروههاي پرستاري شامل :

ديپلم بهياري

كاردان اتاق عمل

 كاردان بيهوشي

كاردان پرستاري دندانپزشكي

 كاردان فوريتهاي پزشكي

كارشناس پرستاري

كارشناس بيهوشي

كارشناس اتاق عمل

كارشناس ارشد پرستاري

دكتري پرستاري

كه تابعيت ايراني دارند مي توانند به عضويت سازمان نظام پرستاري درآيند .

 

 مدارك لازم جهت عضويت در سازمان:

 

1- پر كردن فرم عضويت در سازمان از طريق ثبت نام در سايت كه مراحل عضويت در قسمت راهنماي عضويت توضيح داده شده است.

2- ارسال مدارك زير به آدرس هيات مديره مربوطه كه بعد از ثبت نام و ارسال اطلاعات در قسمت صندوق پيامها مشاهده خواهد شد.

1-2 كپي مدرك تحصيلي

2-2 كپي صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضيحات صفحه توضيحات)

3-2 كپي كارت ملي

4-2 يك قطعه عكس پرسنلي 4*3

5-2 اصل فيش واريزي به شماره حساب هيات مديره مربوطه(در صورت ارسال اطلاعات در صندوق پيامها شماره حساب هيات مديره و مبلغ واريزي اعلام خواهد شد)

 

مدارك لازم جهت تمديد عضويت در سازمان

 

1-    پر كردن فرم تمديد عضويت از طريق سايت سازمان كه نحوه وارد شدن به فرم تمديد در قسمت راهنماي تمديد توضيح داده شده است.

2-    ارسال مدارك زير به آدرس هيات مديره مربوطه.

1-2 كپي كارت ملي، اصل كارت عضويت و يك قطعه عكس جهت صدور كارت براي اعضايي كه كارت pvcدريافت نكرده اند.

2-2  كارت pvc اعضايي كه كارت دريافت نموده اند جهت بروز شدن اطلاعات كارت.

3-2 اصل فيش واريزي به شماره حساب هيات مديره مربوطه كه پس از ارسال اطلاعات در فرم تمديد در قسمت صندوق پيام ها اعلام خواهد شد.

توجهات:

 

1-    به علت ثبت اسپل لاتين نام و نام خانوادگي بر روي كارت عضويت خواهشمند است در صورت امكان در فرم عضويت و فرم تمديد اسپل لاتين طبق گذرنامه وارد شده و يا تا حد امكان صحيح باشد در غير اين صورت و بعد از صادر شدن كارت در صورت تغيير آن بايد مبلغ 100.000ريال جهت هزينه صدور كارت مجدد پرداخت شود.

2-   در صورت هرگونه مشكل و يا ابهام به هيات مديره مربوطه مراجعه و در صورت عدم حل مشكل با شماره تلفن هاي سازمان (واحد عضويت) تماس بگیرید.

          شماره تلفن هاي سازمان نظام پرستاري  88935852-88935854-88892585