فراخوان حمایت از پژوهشهای پرستاری در سال 1400

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، در راستای حمایت از پژوهش های کاربردی در حوزه پرستاری، به تعدادی از پژوهشگران که مایل به فعالیت در راستای اولویتهای پژوهشی این سازمان هستند کمک هزینه پژوهشی (پژوهانه) اعطا می کند.

پیام تبریک رئیس کل و رئیس شورای عالی نظام پرستاری به دکتر عبادی

رئیس کل و رئیس شورای عالی نظام پرستاری انتصاب دکتر عباس عبادی را به عنوان معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به وی تبریک گفتند.

عضو شورای عالی نظام پرستاری: 

پرستاران بیش از این تحمل فشارهای جسمی، روانی و بی توجهی ها را ندارند

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: کمبود نیروی انسانی پرستار قبل از کرونا نیز به شدت وجود داشت. در دوران کرونا فشار جسمی، روانی و کمبود نیرو به مراتب افزایش یافته است. بسیاری از وعده ها برای افزایش پرداخت و استخدام نیرو هم اجرا نشده است، پرستاران به شدت خسته هستند و به توجه فوری نیاز دارند.

پرستاری جزو مشاغل سخت؛ قانونی که روی کاغذ ماند!

شغل پرستاری به دلیل مواجهه با مخاطرات مختلف در ردیف مشاغل سخت و زیان آور قرار دارد اما در عمل، پرستاران هیچ بهره‌ای از این رده بندی نمی‌برند.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

دولت جدید به معیشت پرستاران توجه کند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران با وجود جانفشانی، فداکاری و ایثارگری های شبانه روزی در همه دوره ها و بحران های مختلف از جمله دفاع مقدس و دوران کرونا، سنگ تمام گذاشتند اما هنوز از نظر معیشتی و حقوق مادی وضعیت خوبی ندارند. از مسئولان دولت جدید انتظار می شود برای رفع مشکلات معیشتی پرستاران و اجرای قوانین بر زمین مانده اقدام کنند. 

1345678910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته