23 دی 1399

افزوده شدن هزار نفر نیروی تازه نفس به کادر بهداشت و درمان یزد

افزوده شدن هزار نفر نیروی تازه نفس به کادر بهداشت و درمان یزد

معاون توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد، مهلت پایانی ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را تا ۲۵ دی ماه اعلام کرد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز یزد، دکتر محمدرضا وفائی نسب با اشاره به آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال جاری تصریح کرد: در دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد یک مجوز ۲۴۶ مورد استخدامی داشته ایم که مهلت ثبت نام تا ۲۵ دی ماه تمدید شد و مجوز دوم آزمون استخدامی ۶۹۵ مورد استخدام نیرو از امروز در سایت منتشر شد و داوطلبان تا ۲۵ دی ماه مهلت ثبت نام دارند.

وی افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org رشته محل‌ها را مشاهده کرده و براساس دارابودن شرایط، مراحل ثبت نام را انجام دهند.

دکتر وفائی نسب، با بیان اینکه آزمون استخدامی ۲۴ بهمن ماه جاری برگزار می‌شود اظهارکرد: تمام نیرو‌های غیرپیمانی، غیررسمی، شرکتی و تبصره‌ای که در حال همکاری با دانشگاه هستند برای تبدیل وضعیت خود حتما باید در این آزمون شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که بیرون از مجموعه دانشگاه نیز شرایط ثبت نام در آزمون را دارند، نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و به صورت نیروی رسمی همکار ما شوند.

دکتر وفائی نسب ادامه داد: هزینه آزمون به صورت آنلاین و از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام می‌پذیرد.

معاون توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: همکاران کادر بهداشت، درمان و اداری که در دوران شیوع بیماری کرونا مشغول خدمت بوده اند به ازای هر ماه همکاری در این دوران ۲ درصد امتیاز برای آن‌ها محسوب می‌شود و حداکثر مجاز به کسب ۲۰ امتیاز می‌باشند.


دکتر وفائی نسب افزود: شرایط احراز فعالیت در دوران کرونا به این صورت است که ابتدا شرکت کنندگان در مرحله ثبت نام گزینه خوداظهاری را تکمیل کرده و سپس بعد از پذیرفته شدن، مدارک و مستندات مبنی بر حضور در دوران کرونا با تایید مسئول واحد تهیه نموده و درکمیته داوران مورد تایید قرارمی گیرد.

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته