21 دی 1399

خدمت کادر درمان در مقابله با کرونا جهاد فی سبیل الله است

خدمت کادر درمان در مقابله با کرونا جهاد فی سبیل الله است


امام جمعه شهرستان صحنه گفت: امروز جهاد فی سبیل الله همین کاری است که پرستاران،پزشکان و مجموعه کادر درمان در مقابله با کرونا انجام می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، جمعی از مسئولین شهرستان صحنه از مرکز بهداشت بخش دینور  بازدید و با کارکنان  این مرکز جهت رفع مشکلات دیدار و گفتگو کردند.
امام جمعه شهرستان صحنه در جریان این بازدید گفت: امروز جهاد فی سبیل الله همین کاری است که پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر درمان در مقابله با کرونا انجام می دهند.
وی ادامه داد : امروز به اینجا آمده‌ایم تا تشکر عمیق مردم از این عزیزان را اعلام کرده و بگوییم که همه به یاد شما و قدردان زحمات شما هستند.
حجت الاسلام خاص امیری همراهی و همدلی بین مردم را ضروری دانست و گفت: امروز که در صف مبارزه با کرونا قرار داریم، اگر کسی بخواهد فضایی التهاب آمیز در جامعه ایجاد کند، باید بداند که دانسته یا ندانسته، با مردم دشمنی کرده است. منبع/ مرصاد

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته