21 آبان 1399

وزیر بهداشت: 

محاسبه و پرداخت فوق العاده ویژه در روز های آینده/پیگیری استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر در وزارت بهداشت/ پرداخت صعوبت کار بخش های کرونایی

محاسبه و پرداخت فوق العاده ویژه در روز های آینده/پیگیری استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر در وزارت بهداشت/ پرداخت صعوبت کار بخش های کرونایی

نمکی گفت: در مورد پاداش به نیرو‌های بهداشتی و درمانی، فوق العاده ویژه و حق صعوبت که برای بخش‌های کرونایی از اول سال در نظر گرفته و محاسبه کرده‌ایم و این روز‌ها به یاری خداوند پرداخت می‌شود تا از شرمندگی نیرو‌هایی که در کرونا، زحمت ویژه کشیدند، در بیاییم.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، وزیر بهداشت در نشست صمیمانه با رئیس، معاونین، اعضای هیأت امنا و هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه اولین گامی که باید بردارید تا بارتان را سبک کنید، نظارت بر اجرای پروتکل‌هاست، گفت:اگر پروتکل‌ها رعایت نمی‌شود و شما سکوت کنید، مسئولیت عمده گردن شما ست.

وی اظهار داشت: امروز دیگر روز مماشات یا قصور و کوتاه آمدن نیست  دیگر نباید ته رودخانه، مجروح و جنازه جمع کنید و اگر در سرچشمه اتفاقی در حال رخ دادن است، باید ورود کنید؛ در غیر این صورت مدیون مردم و تاریخ کشور خواهید شد.


خبر‌های مهم از فوق العاده ویژه، حق صعوبت کار و فوق العاده جذب هیات علمی

نمکی اظهار داشت: در مورد پاداش به نیرو‌های بهداشتی و درمانی، فوق العاده ویژه و حق صعوبت که برای بخش‌های کرونایی از اول سال در نظر گرفته و محاسبه کرده‌ایم و این روز‌ها به یاری خداوند پرداخت می‌شود تا از شرمندگی نیرو‌هایی که در کرونا، زحمت ویژه کشیدند، در بیاییم. مشکل فوق العاده جذب را نیز حل کردیم که از اول امسال برای همکاران هیات علمی محاسبه می‌شود.

مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر را داریم می‌گیریم

وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در مورد کمبود نیروی انسانی خوشبختانه امسال مجوز استخدام ۲۲ هزار را گرفتیم و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر را داریم می‌گیریم و سعی می‌کنیم که در استان‌هایی مانند کرمانشاه، حداکثر کمک را کنیم.

نمکی در پایان تاکید کرد: در حوزه آموزش پزشکی، انتقادات فراوانی دارم،  اولا آموزش پزشکی غیرحضوری بسیار بی معنا است و نمی‌توانیم به صورت مجازی، خیلی مسائل را به دانشجویان علوم پزشکی بیاموزیم، اما باید توجه کرد که کرونا، اثرات گسترده‌ای در تمامی سطوح آموزش حتی در آموزش و پرورش در سطح دنیا داشته است و مورد مطالبه افکار عمومی است.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته