22 دی 1399

معوقات پرستاران در حال بروز رسانی است

معوقات پرستاران در حال بروز رسانی است

پرداخت معوقات کادر درمان در سمنان همواره یکی از دغدغه‌هایی است که عنوان می‌شود؛ اما مسؤولان علوم پزشکی می‌گویند در حال به‌روزرسانی این معوقات هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از خبرگزاری فارس، شماری از مردم در سامانه که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، موضوعی را با عنوان «پرداخت معوقات کادر درمان سمنان» مطرح کرده‌اند.

در این متن می‌خوانیم: «با توجه به رشادت‌های پرسنل درمان و تقدیم ده‌ها شهید در این مسیر و حجم زیاد کار و استرس همچنین مشکلات زندگی آنها و تحمیل اضافه‌کار در شرایط کمبود نیرو، خواهشمند است پیگیری کنید حقوق، اضافه‌کاری و معوقات این پرسنل که ماه‌هاست در اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی برای مثال دانشگاه علوم پزشکی سمنان پرداخت نشده را پرداخت کنند.

عده‌ای دیگر از مخاطبان نیز سوژه مشابهی را درباره مسائل مالی دانشگاه علوم پزشکی سمنان مطرح کرده بودند که در آن آمده بود یک سال است که اساتید حق‌التدریس دانشگاه علوم پزشکی سمنان وجهی دریافت نکرده‌اند و خواستار پیگیری این موضوع هستیم؛ و موضوع را با مسؤولان در میان گذاشته است.

زهرا مهدیان، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سمنان در همین زمینه اظهار کرد: پرداخت‌های پرسنلی از اولویت‌های این دانشگاه است و پرداختی‌ها نسبت به گذشته خیلی بهتر و به‌روزتر شده است.

وی گفت: مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان تمام تلاششان بر این است تا با جذب منابع از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باقیمانده معوقات را نیز به‌روزرسانی کنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سمنان رباره حجم معوقات باقیمانده و زمان تسویه این معوقات هم پاسخ روشنی نداد و تنها گفت: بیشتر معوقات پرداخت شده است؛ از طرفی، دانستن این پرداختی برای عموم مردم چه ضرورتی دارد؟

خبرگذاری فارس

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته