10 شهریور 1400

همکاری سازمان نظام پرستاری با سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران در امور آموزشی و رفاهی

همکاری سازمان نظام پرستاری با سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران در امور آموزشی و رفاهی

نشست هم اندیشی مسئولان سازمان نظام پرستاری با سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران به منظور همکاری دو جانبه در زمینه امور آموزشی، رفاهی و ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، محسن رازانی، مدیر آموزش سازمان نظام پرستاری در این نشست گفت: پرستاران حدود دو سال است که با نبرد فرسایشی مبارزه با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند و در این بحران به آسیب های جسمی و روحی مبتلا شده اند. 

رازانی ادامه داد: با توجه به سختی شغل پرستاری، رسالتی برای ما ایجاد شده ، تا برای این عزیزان و خانوادهایشان تدابیر تفریحی و ورزشی در نظر گرفته شود.

وی افزود: بر اساس پیشنهاد سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران این نشست به منظور استفاده از ظرفیت های هر دو مجموعه برای ارائه خدمات مطلوب آموزشی، ورزشی، سرگرمی و تفریحی برای پرستاران و اعضای سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران در نظر گرفته شود .

سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران زیر نظر معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران است. مهمترین وظیفه این سازمان توسعه و ترویج ورزش و تندرسی همگانی در پایتخت است.

برگزاری مسابقات ورزشی محلات در رشته‌های مختلف ورزشی برای مردان و زنان،گردهمایی‌های عمومی ورزشی و ایستگاه‌های تندرستی، ایجاد مکان های وزرشی و تفریحی‌و مدیریت فضاهای ورزشی در مناطق مختلف تهران به منظور دسترسی آسان و ارزان به امکانات ورزشی و ارتقای تندرستی شهروندان از جمله فعالیت های این سازمان است.

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته