28 اردیبهشت 1400

پرستاران در تهران برای دریافت واکسن کرونا در سایت نظام پرستاری ثبت نام کنند

پرستاران در تهران برای دریافت واکسن کرونا در سایت نظام پرستاری ثبت نام کنند

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در اطلاعیه ای از پرستارانی که در تهران تاکنون موفق به تزریق واکسن کرونا نشده اند، دعوت کرد با ثبت نام در سایت سازمان نظام پرستاری برای دریافت واکسن اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، متن اطلاعیه به این شرح است:
با توجه به پیگیری های مداوم سازمان نظام پرستاری، زمینه واکسیناسیون کرونا برای همه پرستارانی که تاکنون موفق به دریافت واکسن نشده اند فراهم شد. بر این اساس از همه پرستاران شاغل، بازنشسته، فعال در مراکز هوم کر و دفاتر پرستاری که تاکنون موفق به دریافت واکسن کرونا نشده اند، دعوت می شود با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری و ثبت نام برای دریافت واکسن اقدام کنند.

لازم به ذکر است برای ثبت نام و دریافت واکسن کرونا نیازی به داشتن کارت عضویت سازمان نظام پرستاری نیست و داشتن مدارک مثبته مبنی بر فعالیت پرستاران در مراکز درمانی یا مراقبت در منزل یا بازنشسته بودن آنان کفایت می کند.

واکسیناسیون پرستاران از ۲۷ اردیبهشت آغاز شده و تا پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت در باغ موزه دفاع مقدس تهران انجام می شود در این زمینه تلاش برای دریافت اعضای غیر عضو در سایر شهرستانها نیز وجود دارد.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته