1 آذر 1400

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت هفته بسیج

سازمان نظام پرستاری هفته بسیج را به همه بسیجیان و خدمتگزاران داوطلب به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک می گوید.

متن پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت هفته بسیج به این شرح است:
بسیج سرچشمه جوشان عشق و معرفت، پاکی و طراوت، سازندگی، امنیت و سلامت است. بسیجی بودن یعنی مسئولیت پذیر بودن و در هر دورانی در  میدان عمل به وظیفه قرار گرفتن است.

 یک روز دفاع مقدس و جنگ تحمیلی است، یک روز بحران سیل و زلزله، یک روز سازندگی روستاها و مناطق محروم، یک روز میدان جنگ نرم و شبیخون فرهنگی و یک روز جهاد سلامت و بحران بیماری و پاندمی و بسیجی همواره به عنوان یک نیروی پیشرو و خط شکن در جلوی میدان مبارزه است.

بسیجیان فرزندان برومند و زنان و مردان مسئولیت پذیری هستند که در بزنگاههای تاریخی با ایفای نقش خود دردی از درد مردم و کشور را التیام بخشیده‌اند، آنان فرزندان اسلام و انقلاب هستند که دلیرانه برای رفع هر مشکلی بی باکانه به میدان می‌آیند و از سختی ها نمی‌هراسند.

بسیجیان مسئول در هر قشر و صنفی که هستند اعم از معلم، مهندس، کشاورز، صنعتگر، کارمند، کارگر، پزشک و پرستار  علاوه بر ایفای نقش عام خود برای بهبود وضعیت جامعه و رفع مشکلات مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقش تخصصی و حرفه‌ای خود را نیز داوطلبانه و بی‌ منت انجام می‌دهند.

در دوران پاندمی کرونا، این بیماری ناشناخته نیز پرستاران و جامعه فعال نظام سلامت پا به میدان خدمت داوطلبانه گذاشتند و در سطوح مختلف برای پیشگیری و درمان به فداکاری و جهاد پرداختند.

 آنان مدافعان سلامت هستند که در دفاع مقدس مبارزه با کرونا شهید و جانباز دادند و بار دیگر نشان دادند  که بسیجیان همیشه و همه جا داوطلبانه در صحنه جهاد و فداکاری حضور دارند و برای ادامه راه و تحقق آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و اطاعت از رهبر معظم انقلاب سر از پا نمی شناسند. 

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی هفته بسیج را به پیشگاه ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران، جامعه پرستاری فداکار و همه بسیجیان ایثارگر تبریک می‌گوید و برای همه آنان از درگاه خداوند متعال سلامت و سعادت مسئلت می کند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته