25 مهر 1399

پیام گرامیداشت نماینده جامعه هوشبری در شورایعالی نظام پرستاری بمناسبت روز جهانی بیهوشی

پیام گرامیداشت نماینده جامعه هوشبری در شورایعالی نظام پرستاری بمناسبت روز جهانی بیهوشی

نماینده جامعه هوشبری شورایعالی نظام پرستاری کشور بمناسبت روز جهانی بیهوشی این روز را گرامی داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛سیدرضا رمضانی یاسوج، نماینده جامعه هوشبری در شورایعالی نظام پرستاری کشورطی پیامی روز جهانی بیهوشی را گرامی داشت، متن این پیام به شرح زیر است: 

روزجهانی بیهوشی برابر با ۱۶ اکتبر ۱۸۴۶ روزی است که اولین استفاده موفقیت‌آمیز از اتر برای بیهوشی به ثبت رسید، این اتفاق یکی از مهمترین رویدادهای مهم تاریخ پزشکی بود، این کشف بزرگ باعث شد تا بیمار بتواند از مزایای جراحی بدون درد استفاده ببرد، در حال حاضر این روز به عنوان روز جهانی بیهوشی در سراسر جهان به رسمیت شناحته شده‌ است.

جامعه بیهوشی کشور اعم از کارکنان و تکنسین های حوزه هوشبری و متخصصین بیهوشی در بحران کرونا با حماسه آفرینی های بزرگ به خدمت رسانی به این بیماران پرداختند و در این مسیر شهدا و ایثارگرانی را تقدیم سلامت مردم عزیزمان کردند و در این راستا تا ریشه کن شدن کامل این بیماری منحوس دست از تلاش جهادگونه برنخواهند داشت.

به همین مناسبت؛ اینجانب بعنوان نماینده همکاران خدوم حوزه هوشبری در شورایعالی نظام پرستاری کشور این روز را گرامی داشته و به تک تک همکارانم عرض خسته نباشید و خدا قوت دارم.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته