ارسال ۲۰۰ پرونده شهدای مدافع سلامت به بنیاد شهید

معاون مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۲۰۰ پرونده در خصوص شهدای مدافع سلامت به بنیاد شهید ارسال شده است.

قائم مقام سازمان نظام پرستاری: 

برخی بیمارستانها با تمدید طرح یا قرارداد 89 روزه با پرستاران، حقوق آنان را پایمال می کنند

قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: برخی بیمارستانها و دانشگاههای علوم پزشکی به جای استفاده از ظرفیت های قانونی استخدام پرستاران، دوره دوساله طرح فارغ التحصیلان پرستاری را تمدید می کنند یا با این نیروها قرارداد 89 روز می بندند و با این ترفند حقوق آنان را پایمال و انگیزه کاری آنان را کم می کنند.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

مرگ و میر پرستاران به علت کرونا بعد از واکسیناسیون به صفر رسید

رئیس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: بعد از واکسیناسیون کرونا برای پرستاران تاکنون حتی یک مورد فوت ناشی از کرونا در پرستارانی که هر دو دز واکسن را زده اند، نداشته ایم و مرگ و میر پرستاران بر اثر این بیماری در کشور به صفر رسیده است.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری:

مسئولان درباره علت اجرا نشدن مجوزهای استخدام پرستاران پاسخگو باشند

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری گفت: با وجود صدور مجوز استخدام حدود 52 هزار پرستار و تاکید مقام معظم رهبری بر استخدام پرستار هنوز این مصوبه به طور کامل اجرا نشده و مسئولان باید درباره علت اجرا نشدن مصوبه استخدام پرستاران پاسخگو باشند.

سلامت روان پرستاران در خطر است

سلامت روان از جمله زمینه های اساسی سلامت هر انسان است که در شرایط خاص در معرض خطر قرار می گیرد. شواهد شغل پرستاری از جمله مشاغل پر استرس است و اکنون و در دوران کرونا به علت سختی مضاعف کار، مشاهده فوت بیماران و دوری از خانواده، سلامت روان پرستاران بیش از پیش در معرض خطر است و باید با بررسی این موضوع برای حمایت های روانی از این نیروها که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، اقدام شود.

135678910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته