معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری:

هیئت مدیره های برتر نظام پرستاری در حوزه آموزش و پژوهش معرفی می شوند

معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: هیئت مدیره های نظام پرستاری سراسر کشور از نظر فعالیت های آموزشی و پژوهشی ارزیابی می شوند و برترین هیئت مدیره ها در این زمینه در مراسم روز پرستار معرفی و از آنان تجلیل می شود.

پیام رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در پیامی به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی ضمن گرامیداشت یاد شهدای این عرصه، این روز را به خدمتگزاران سختکوش اورژانس تبریک گفت و بر حل مشکلات این گروه تاکید کرد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر:

فشار روانی پرستاران بیش از خستگی جسمی آنان را آزار می دهد

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر گفت: پرستاران در بحران کرونا سخت ترین شرایط کاری را تجربه می کنند، مشکلات آنان فقط  کمبود نیرو و فرسودگی جسمی نیست، فشارها و خستگی های روانی بیشتر آنان را آزار می دهد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

پرستاران باردار به استراحت و مرخصی نیاز دارند

اعظم محمودی عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران باردار با وجود تمام سختی های ناشی از بارداری استراحت و مرخصی ندارند و مشغول ارائه خدمات به بیماران هستند. لازم است مسئولان هرچه سریعتر امتیازات دوران بارداری پرستاران مانند فعالیت در بخش های اداری و مرخصی بارداری را پیگیری کنند. 

کسب رتبه اول محققان پرستاری دانشگاه کرمانشاه در پژوهش بررسی افزایش استرس پس از کووید19

محققان دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رتبه اول کشوری در فراخوان بهترین های پژوهش در حوزه کووید ۱۹ را کسب کردند.

124678910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته