-

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با گذشت ۱۴ سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هنوز شورای عالی بیمه آیین نامه اجرای آن را تایید نکرده است انتظار جامعه پرستاری این است که به خصوص پس از تاکید رهبر معظم انقلاب شورای عالی بیمه هر چه سریعتر این آیین نامه را تأیید و تصویب کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان بگیرد.

انتخابگر پوسته

دانش آموزان گیلان به جشنواره پویش سپاس از مدافعان سلامت دعوت شدند

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گیلان از دانش آموزان استان برای شرکت در جشنواره سراسری پویش سپاس از مدافعان سلامت دعوت کرد.

برگزیدگان سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند؛

به رنگ کادر درمان؛ به یاد شهدای سلامت

در آیین اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران فیلمسازان فیلم کوتاه با اهدای جوایز خود به کادر درمان از این قشر زحمتکش تقدیر کردند. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی:

با تلاش مدافعان سلامت البرز یک روز دیگر بدون مرگ کرونایی را پشت سرگذاشت

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که خوشبختانه با تلاش مدافعان سلامت طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ناشی از کووید ۱۹ در این استان نداشتیم .

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

استاندارد شدن نیروی انسانی پرستاری و عدالت در پرداخت ها از اهم مطالبات پرستاران است

دکتر عبادی گفت: سرانه پرستاری در ایران با استانداردهای جهانی فاصله زیادی دارد به صورتی که به ازای هر یک تخت بیمارستانی نیاز است 2 و نیم پرستار وجود داشته باشد

فداکاری های کادر درمان، تجلی آشکار ایثار اجتماعی است

استاندار گیلان مفهوم ایثار را بیانگر امید و حفظ انسجام و پایداری در مقابله با دشواری ها و تنگناها خواند و با تأکید بر لزوم تداوم راه ایثار و فرهنگ ایثارگری در جامعه، فداکاری های مثال زدنی کادر درمان بویژه طی یک سال اخیر از شیوع ویروس کرونا را تجلی آشکار ایثار اجتماعی در صیانت از سلامت آحاد جامعه ذکر کرد.

مدافعان سلامت در کنار مردم ایستادند


استاندار سمنان در خصوص تجلیل از مدافعان سلامت گفت: در این شرایط دشوار همه‌گیری کروناویروس، عده‌ای از فرزندان این ملت در کنار مردم ایستادند و مجاهدانه به خدمت به بیماران کرونایی پرداختند که باید از این مدافعان به نحو شایسته‌ای تقدیر شود و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسبی برای این مهم است.

اعتراض مدافعین خط مقدم سلامت به رفتار الیاس نادران که برخلاف منویات رهبری و خواست عموم پرستاران است/ تصمیمات شخصی یا نظر مجلس و کمیسیون بهداشت؟!/آقای دکتر قالیباف شخصا ورود کنید

درنحوه اداره کمیسیون تلفیق چه خبراست؟هیئت رئیسه و هیئت مدیره های سازمان نظام پرستاری به نمایندگی از مدافعان خط مقدم سلامت طی نامه ای به رئیس مجلس نسبت به بی توجهی الیاس نادران، رئیس کمیسیون تلفیق مجلس به اجرای قانون بر زمین مانده تعرفه گذاری خدمات پرستاری در بودجه 1400 بر خلاف تاکید و منویات رهبر معظم انقلاب اعتراض کردند، نسبت به تجمع پرستاران در اعتراض به این اقدام هشدار دادند و از رئیس مجلس خواستند برای حل این مساله ورود کند.

نماینده اسبق مجلس در شورای عالی نظام پرستاری:

ایجاد انگیزه در پرستاران؛ ماحصل تلاش های دوره پنجم نظام پرستاری

دکتر عابدی گفت:اگر به نقطه ای برسیم که اضافه کار اجباری برای پرستاران نباشد و تعداد پرستاران به تخت استاندارد شود می توان گفت؛ از خدمات پرستاری در زمان کرونا قدردانی شده است.

مستند «ما سه نفر» درباره مدافعان سلامت در سیستان و بلوچستان

مستند «ما سه نفر» درباره مدافعان سلامت در سیستان و بلوچستان، شنبه چهارم بهمن از شبکه افق پخش خواهد شد.

بیم و امیدهای کادر درمان در روزهای کم فروغ کرونا

در کنار امیدواری به بهبود نسبی شرایط استان مرکزی، دل نگرانی ها از بیدار شدن دوباره غول کرونا هم ادامه دارد.

محسنی بندپی خواستار شد:

لزوم تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی چالوس، نوشهر و کلاردشت

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی حوزه انتخابیه خود شد.

ابلاغ مصوبه سهمیه بهیاران در کنکور سراسری

سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه سهمیه بهیاران که در جلسه 140 ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور مورخ 18‏/9‏/1399 به تصویب رسید را ابلاغ کرد.

معرفی برگزیدگان مسابقه " دل نوشته ای به یک پرستار"

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: برگزیدگان مسابقه " دل نوشته ای به یک پرستار "  در مجتمع فرهنگی و هنری شهید امانی تجلیل شدند.

با زحمات شبانه روزی مدافعان سلامت تعداد بیماران کم شده است

فرماندار رباط کریم خواهان پایبندی به مصوبات ستاد ملی کرونا شد و گفت: با غفلت و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، امکان بازگشت به شرایط وضعیت زرد وجود خواهد داشت.

برگزاری جشنواره و پویش سپاس از مدافعان سلامت

جشنواره و پویش سپاس از مدافعان سلامت برای دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی و دررشته های نقاشی، دلنوشته، پیامک و شعراجرا خواهد شد.

اولین567810121314انتها

انتخابگر پوسته