-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

با رأی دیوان عدالت اداری؛

پرستاران بیمارستان‌های دانشگاه آزاد با ۲۰ سال سابقه بازنشسته می‌شوند

هیات عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه مقرر کرد پرستاران بیمارستان‌های دانشگاه آزاد مشمول مشاغل سخت و زیان آور بوده و در صورت درخواست بازنشستگی پیش از موعد با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته می‌شوند.

یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری 9 اسفند برگزار می شود

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری از برگزاری یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری در تاریخ 9 اسفند مصادف با وفات حضرت زینب کبری (س) خبر داد.

رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

مدافعان سلامت در این یک سال کار بزرگی کردند

رییس جمهور تشکیل ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و مصوبات آن را تجربه گرانقدری برای کشور دانست و با تاکید بر اینکه آمار کرونا در ایران همیشه بسیار دقیق و به موقع به اطلاع مردم رسانده شده است، اظهارداشت: تصمیم درباره تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا در شورای عالی امنیت ملی و تایید و ابلاغ این مصوبه شورا از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، کار بسیار بزرگی بود.

رئیس سازمان نظام روانشناسی:

پروتکل حمایت روانی از کادر درمان فعال در کرونا اجرا می شود

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره گفت: کادر درمان که در یک سال گذشته در خط مقدم مقابله با کرونا بودند از نظر روحی و روانی نیاز به حمایت دارند. به همین علت پروتکل حمایت روانی از کادر درمان تدوین شده که در بیمارستانها اجرا می شود.

شهید فرحناز حسنی آذر، پرستاری که اولویتش بیماران بود

فرحناز حسنی آذر، پرستار بیمارستان شریعتی که سال‌ها در این بیمارستان صادقانه به مردم خدمت کرد، براثر ابتلا به بیماری کرونا به افتخار شهادت نائل شد.

شهید گودرز عاشق پرستاری بود

شهید مهشید گودرز پرستار وظیفه شناسی بود که عاشق کارش بود، او با وجود بارداری تا آخرین روز سر کارش برای خدمت به بیماران ماند تا به آسمان پر کشید.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهیده پرستار طیبه صادقیان

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، خانم طیبه صادقیان را تسلیت گفت.

نوبخت خبرداد:

جذب 30 هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت

رئیس سازمان برنامه و بودجه از جذب 30 هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت خبر داد و گفت:در سال آینده ضمن جهش قابل توجه در بودجه وزارت بهداشت، ارزترجیحی برای دارو وتجهیزات پزشکی در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مردم خستگی مدافعان سلامت را دریابند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ضمن هشدار نسبت به خستگی کادر درمان گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید جدی گرفته شود.

ادای احترام قائم مقام نظام پرستاری کشور به شهیده پرستار فریبا اسمعیلی

قائم مقام نظام پرستاری کشور به همراه رئیس و اعضای هیات مدیره نظام پرستاری اهر با حضور بر مزار شهیده فریبا اسمعیلی به مقام این شهیده پرستار مدافع سلامت ادای احترام کردند.

رونمایی از لباس جدید کادر درمان برای مقابله با کرونا

لباس جدید کادر درمان برای مقابله با کرونا امروز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رونمایی شد. این پوشش نوین با متعادل کردن گرمای موجود در لباس و امکان خروج گرما، شرایط بهتری برای کادر درمان به وجود می‌آورد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

پرونده شهدای مدافع سلامت به سرعت رسیدگی شود

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت:  تاکنون از حدود 100 پرستار جان باخته در کرونا فقط به پرونده 13 نفر رسیدگی شده است. تاخیر در رسیدگی به پرونده پرستارانی که در مبارزه با کرونا و مراقبت از بیماران جان خود را فدا می کنند موجب  آزردگی خاطر خانواده آنان می شود و لازم است به سرعت به پرونده آنان رسیدگی شود.

3 هیئت مدیره نظام پرستاری برتر در فعالیت رفاهی معرفی شدند

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری سه هیئت مدیره برتر نظام پرستاری در فعالیت رفاهی را معرفی کرد.

نماینده کرمان خواستار تعیین تکلیف قرارداد پرستاران در شرایط کرونا شد

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست نسبت به تعیین تکلیف قرارداد پرستاران و کادر درمان که در شرایط کرونا از جان هزینه کردند، اقدام کند.

دخترم اگر 10 بار بمیرد و زنده شود بازهم پرستار می‌شود

سخت است در این شرایط سراغ مادرها بروی. اما حکایت این مادر و دختر فرق دارد. مادر شهید «مهشید گودرز» هم، داغ اولاد دیده و سر در گریبان است هم سربلند است از اینکه شهادت دخترش قبولی در آزمون انسانیت و ایثاری است که خودش الفبای آن را به او یاد داده بود. مادر سال‌ها مدیر پرستاری بیمارستان لقمان بود و معلم دخترش. ۱۰ سال قبل لباس سفید پرستاری را بر تن دختر کرد و و گفت یادت باشد با این لباس اولویت اول و آخر بیماران هستند.

اولین678911131415انتها

انتخابگر پوسته