-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

تقوی نژاد در صفحه اینستاگرامی مربوط به معاونت توسعه وزارت بهداشت اعلام کرد؛

اعطای مجوز جذب 30 هزار نیروی انسانی به وزارت بهداشت جهت بکارگیری در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی_درمانی و پایگاه های اورژانس

سیدکامل تقوی نژاد اعلام کرد : دفترچه آزمون برای بکارگیری تعداد7 هزار نفر از محل مجوزهای قبلی در دی ماه سال جاری منتشر و آزمون استخدامی نیز در هفته آخر بهمن ماه برگزار می شود.

کادر درمان فشار زیادی را تحمل می کنند

مدیر خدمات و پرستاری بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه گفت: به دلیل اعمال محدودیت ها و زحمات کادر درمان تعداد بستری ها کاهش یافته اما مردم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند.

به پاس خدمات مدافعان سلامت؛

قدردانی نماینده ولی فقیه استان همدان از کادر درمان بیماران کرونایی

نماینده، ولی فقیه در استان همدان با حضور در بخش بستری بیماران کرونایی، از خدمات کادر درمانی و گروه‌های جهادی تقدیر کرد.

استقبال از جشنواره بزرگ فرهنگی هفته پرستار

جشنواره بزرگ فرهنگی هفته پرستار، با استقبال کم نظیر و مناسبی روبرو شده است. 

بزرگداشت روز پرستار با برگزاری یادمان شهید مریم رحیمی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: به مناسبت روز پرستار یک رویداد فرهنگی هنری، با موضوع ادای احترام به «مریم رحیمی» نخستین بانوی شهید پرستار مدافع سلامت فارس، برگزار می‌شود.

رادیو پیام با پویش ملی «فرشتگان زمینی» به استقبال روز پرستار می‌رود

شبکه رادیویی پیام با راه اندازی پویش ملی «فرشتگان زمینی» یاد و مجاهدت پرستاران عزیزی که در امداد رسانی به هموطنان گرفتار بیماری کرونا از جان خود گذشتند گرامی می‌دارد.

با راه‌اندازی پویشی مردمی

همیاران سلامت یاری‌گران فرهنگی کادر درمان کشور می‌شوند

فرهنگسرای خاوران با برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی و راه اندازی پویش مردمی «همیاران سلامت» به یاری کادر درمان کشور آمده است.

مدیریت دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور بمناسبت روز دانشجو برگزار می کند:

برگزاری برنامه های مجازی متعدد و جذاب بمناسبت روز دانشجو 

گامهای عملی در جهت تحقق فوق العاده ویژه و استخدام 30 هزار نیرو/ نتیجه پیگیریهای مستمر سازمان نظام پرستاری/ امروز بر اساس اسناد منتشرشده از سازمان برنامه و وزارت بهداشت؛ دو گام مهم برداشته شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور امروز با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت با جذب و بكارگیری ۳۰ هزار نیروی انسانی در واحدهای بهداشتی درمانی با اولویت تقویت شبكه بهداشت و اورژانس پیش بیمارستانی موافقت كرد. دبیر هیئت های امنا وزارت بهداشت نیز از دانشگاهها خواست تا ۲۰ آذر فوق العاده ویژه را درهمه دانشگاهها تصویب کنند.  

قرار گرفتن عضو هیأت علمی پرستاری در بین منتخبین هیات علمی دانشگاه های استان چهار محال وبختیاری در فهرست برترین دانشمندان جهان

12 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری  بر اساس فهرست منتشر شده از طرف مؤسسه اسکوپوس، در لیست دانشمندان ۲ درصد برتر جهان قرار گرفتند.

پیگیری وضعیت معیشتی کادر درمان روی میز کمیسیون بهداشت

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به تمرکز کمیسیون متبوع خود بر پیگیری و نظارت بر اجرای قوانین به ویژه قانون برنامه ششم و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت اشاره کرده و از پیگیری جدی مطالبات کادر درمان و تخصیص کامل اعتبارات کرونایی در کمیسیون بهداشت خود خبر داد.

معاون ویژه شهرستان ایرانشهر عنوان کرد؛

ضرورت پرداخت مطالبات مدافعان سلامت/ پرداخت دیر هنگام حقوق کادر درمان موجب کاهش انگیزه آنان می شود

ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: نباید با پرداخت دیر هنگام حقوق کادر درمان موجب کاهش انگیزه کاری آنان شویم، این امر باعث می شود که روحیه نیروهای خط مقدم تضعیف شود.

راهیابی ۳ مستند از تلاش پرستاران و پزشکان به جشنواره فیلم حقیقت

سه فیلم مستند با همکاری روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد با موضوع کرونا به جشنواره بین المللی سینما حقیقت راه یافتند.

مستند «روایت ایثار» در دزفول ساخته می‌شود

مستند «روایت ایثار» با رویکرد و نگاه ویژه به رشادت و ایثار کادر بهداشت و درمان شهرستان دزفول از زمان هشت سال دفاع مقدس تا مقابله با کرونا ساخته می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :

ضرورت اعطای تسهیلات ایثارگری به کادر درمان خط مقدم مقابله با کرونا /خدمت در بیمارستان‌ها به عنوان مشاغل سخت و زیان آور محاسبه شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ضرورت اعطای تسهیلات ایثارگری به کادر درمان که در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند، گفت: خدمت در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به عنوان مشاغل سخت در نظر گرفته شده و سنوات آنها با ضریب یک و نیم محاسبه شود.

اولین7891012141516انتها

انتخابگر پوسته