-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

معاون پارلمانی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد

آسیب‌های روحی به شدت جامعه پرستاری کشور را تهدید می‌کند

معاون پارلمانی وبرنامه ریزی سازمان نظام پرستاری کشور و رئیس نظام پرستاری بم گفت: یکی از مواردی که تهدیدی برای این عزیزان است خستگی مفرط و فرسودگی شغلی است که برخی از علائم هشدار دهنده فرسودگی شغلی در پرسنل بهداشت و درمان نمایان شده است که نیازمند برنامه ریزی و آماده سازی دقیق برای افزایش استفاده از توان متخصصین حوزه سلامت روان در سطوح مختلف است.

کتابی برای پاسداشت عاطفه پرستاران

من توام یا تو منی مجموعه شعری از مرتضی بهنامه است که به تازگی در نوش آباد از آن رونمایی شده و شامل تجربه زیستۀ این پرستار و همکارانش از رویارویی با بیماران و خانواده‌های نگران آن‌هاست.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید پرستار سعید حکیم خانی

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، آقای سعید حکیم خانی را تسلیت گفت.

نظر سنجی در اولویتهای پژوهشی سازمان نظام پرستاری

مدیریت پژوهشی سازمان نظام پرستاری در راستای افزایش مشارکت جامعه بزرگ پرستاری در امور پژوهشی در نظر دارد تا اولویتهای پژوهشی سازمان و تحقیقات پژوهشی در این زمینه  را تدوین و حمایت کند.

یادداشت صنفی رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری سراب: 

پرستاران و استرس اعتبار بخشی

ملکی: پرستاران بابت پیگیری های انجام شده جهت پرستاران تشکر می کنند ولی در این راستا تقاضاهایی هم دارند ازجمله این مطالبات این است که بار اضافه اعتبار بخشی و سنجه های آن بر پرستاران تحمیل نشود. 

کادر درمان نقش مهمی در مبارزه با کرونا دارند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: کادر درمان نقش بسیار مهمی در مبارزه با کرونا دارند و زحماتشان قابل تقدیر است.

ستاد مقابله با کرونا تعیین کرد

ممنوعیت سفر به 36 شهر پرخطر/ افزایش موج چهارم کرونا در بین کادر درمان

هنوز خستگی خیز موج سوم کرونا از روح و جان نیروهای بهداشت و درمان رخت برنبسته که این روزها نگرانی از سفرهای تعطیلات 22 بهمن و در پی آن افزایش احتمال وقوع موج چهارم کرونا در بین کادر درمان و مسئولان قوت گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان خبر داد؛

ارسال مشخصات کادر درمان استان همدان برای واکسیناسیون کرونا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان از ارسال مشخصات کادر درمان استان به وزارت بهداشت و درمان برای واکسیناسیون کرونا در چند روز آینده خبر داد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

کادر درمان ایثارگرانه از سلامت مردم دفاع کردند

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: طی یک سال گذشته، کادر درمان این دانشکده در بحث مبارزه با بیماری کووید ۱۹، ایثارگرانه از سلامت مردم دفاع کردند.

عضو شورای عالی نظام پرستاری : 

کمبود نیروی انسانی در پرستاری سبب فرسودگی پرستاران می شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: کمبود نیروی پرستاری معضل مزمنی است، که سالها وجود داشته  و سبب شده سیستم درمانی کشور دچار مشکلات زیادی بشود ،کمبود نیروی پرستاری در دوران کرونا نمود بیشتری پیدا کرد و این کمبود نیروی انسانی سبب شد پرستاران روبه فرسودگی و خستگی بروند.

زحمات کادر درمان مدیریت خوب کرونا در کشور را تاریخ نشان خواهد داد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به زحمات کادر بهداشت و درمان و اقشار مختلف جامعه در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: مدیریت خوب کرونا در استان و کشورمان را تاریخ نشان خواهد داد.

واکسیناسیون کرونا در ایران از سه‌شنبه با الویت کادر درمان آغاز می‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با واردات اولین محموله واکسن اسپوتنیک وی از روسیه، واکسیناسیون کرونا در ایران از سه شنبه ۲۱ بهمن در کشور با اولویت کادر بخش های آی سی یو شروع می‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت:

واکسن کرونا با اولویت کادر درمان و بیماران زمینه‌ای تزریق می‌شود

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ورود ۲۰ هزار دوز واکسن روسی به کشور  خبر داد و گفت: قرار شده این واکسن‌ها ۲ هفته یکبار وارد کشور شود و با اولویت کادر درمان، بیماران زمینه‌ای و افراد مسن تزریق شود.

مدافعان سلامت یک سرمایه اجتماعی ارزشمند هستند

قائم‌مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت گفت: مدافعان سلامت یک سرمایه اجتماعی بسیار ارزشمند هستند، کسانی که جان خویش را در مسیر حفظ جان همنوعانشان به خطر انداختند.

پرستار علی انصاریان پرستار مادرش هم شد

مرگ غم انگیز علی انصاریان در روز مادر، با‌توجه به احساس عجیبی که او همیشه نسبت به مادرش داشت، حالا یک نماد عشق فرزند و مادری آفریده است.

اولین910111214161718انتها

انتخابگر پوسته