-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور:

مهمترین دغدغه مسئولان رفع دغدغه های جامعه پرستاری کشور باشد

دکتر ابوطالبی گفت: با وجود پیگیری های مستمر سازمان نظام پرستاری و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان عالی نظام و همکاری مسئولین نظام از جمله سازمان برنامه بودجه اقدامات مثبتی در جهت  رفع مشکلات معیشیتی پرستاران از جمله پرداخت معوقات و برقراری فوق العاده شغل و فوق العاده ویژه برداشته شده است که جای تقدیر و تشکر دارد لیکن انتظارات جامعه پرستاری از دولتمردان بسیار بیش از این است و انتظار می رود قوای سه گانه بیش از پیش درجهت رفع دغدغه های حرفه ای جامعه پرستاری و مطالبات به زمین مانده آنان از جمله اصلاح نظام پرداخت وقانون تعرفه گذاری پرستاری، اجرای صحیح قانون ارتقای بهروه وری ، درنظر گرفتن پرستاری بعنوان مشاغل سخت و زیان آور و بازنشستگی پیش از موعد آنان گام بردارد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

۲۵۰ پرستار تا پایان سال در قزوین جذب می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین از جذب ۲۵۰ نیروی پرستار و کادر پرستاری تا پایان سالجاری در سطح این استان خبر داد.

فرماندار قصرشیرین:

مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کادر درمان را یاری کنند

فرماندار قصرشیرین گفت: مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و مهم‌تر از همه در خانه ماندن، کادر درمان و مدافعان سلامت را یاری کنند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت پرستاران شهید آقایان اکبر امیریان و حسین روشنفر

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستاران مجاهد آقایان اکبر امیریان کارشناس اتاق عمل بیمارستان شهدای تبریز  و حسین روشنفر  کارشناس اتاق عمل بیمارستان عرفان تهران را تسلیت گفت.

مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو برگزار می کند؛

برگزاری مسابقاتی با جوایز مختلف؛ بمناسبت فرا رسیدن روز دانشجو

مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو مسابقات مختلف در چند حیطه با اهدای جوایز نفیس ویژه، بین دانشجویان گروه های پرستاری سراسر کشور برگزار می کند.

ثبت ۴ اختراع با همت پرستار نخبه کرمانشاهی

سپیده امیری پرستار بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه موفق شد در سال ۹۹ در حوزه تجهیزات پزشکی ۴ اختراع به ثبت برساند.

پیام دکتر میرزابیگی به مناسبت هفته بسیج

رئیس کل سازمان نظام پرستاری طی پیامی هفته بسیج را گرامی داشت.

از سوی معاونت فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری صورت گرفت؛

ابلاغ استانداردهای لازم برای برگزاری کلاس های آموزشی از سوی معاونت فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان

معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری طی نامه ای به  هیات مدیره های نظام پرستاری سراسر کشور از ابلاغ استانداردهای لازم برای برگزاری کلاس های آموزشی خبر داد  

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

سازمان نظام پرستاری؛ تکیه گاه امن پرستاران برای پیگیری مطالبات

فخری محمودی گفت: اقدامات سازمان در خصوص پیگیری پرداخت فوق العاده ویژه و جذب نیروی پرستار قابل تقدیر است و خوشبختانه سازمان با رایزنی هایی که انجام داده، توانسته است پیگیری های لازم جهت اخذ مجوز استخدام نیروی پرستار و پرداخت فوق العاده ویژه را به خوبی انجام دهد.

مردم در دو هفته پیش رو با کادر درمان همکاری بیشتری داشته باشند

 یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود مردم در دو هفته پیش رو بیش از گذشته برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا همکاری داشته و از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

افزایش بیماران؛ کادر درمان را دچار فرسودگی کرده است

در آستانه شروع تعطیلی دو هفته‌ای کشور، انتظار می‌رود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، شرایط بیمارستان‌ها تغییر کرده و باعث ریکاوری نیروهای بهداشتی و درمانی شود.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت پرستاران شهید خانم مریم رضایی نسب و آقای فتح الله تقیزاده

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستاران مجاهد خانم مریم رضایی کارشناس هوشبری شهر استهبان استان فارس و آقای فتح الله تقیزاده پرستار اتاق عمل شهر چایپاره استان آذربایجان غربی را تسلیت گفت.

در مقاله جدید مجله نیچر مطرح شد؛

اهمیت حذف دورهمی ها در کاهش قابل توجه سرایت کرونا

در این مقاله آمده است: با توجه به این که کرونا نوعی بیماری واگیر جدید است، لغو کردن دورهمی های کوچک بیشتر از تعطیلی سراسر کشور بر کاهش کرونا مؤثر خواهد بود

مدیریت پژوهشی سازمان نظام پرستاری خبر داد؛

فراخوان پذیرش مقاله در حوزه کووید ۱۹

مدیریت پژوهشی سازمان نظام پرستاری از فراخوان پذیرش مقالات، جهت انتشار ویژه نامه مجله مدیریت پرستاری با موضوع کویید ۱۹(کرونا) خبر داد.

فیلم مستند "پرستاران" در ۵ قسمت، ۲۵ دقیقه ای به روی آنتن می رود

در فیلم مستند «پرستاران»، حال و هوای‌ کادر درمان از اولین روزهای مشاهده بیماران کرونایی، خاطرات تلخ و شیرین‌ از بیماران و مواجهه با خانواده‌هایشان به تصویر کشیده شده و در ۵ مستند ۲۵ دقیقه‌ای روی آنتن می‌رود.

اولین1011121315171819انتها

انتخابگر پوسته