-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

استفاده از تمام ظرفیت‌های‌ موجود برای تقدیر هنرمندان از کادر درمان/ روحیه دادن به متولیان سلامت از وظایف مهم نهادهای فرهنگی است

مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: چاپ کتاب با مضمون مجاهدت‌های کادر درمان یکی از اقداماتی است که می‌تواند در زنده نگه داشتن خصلت‌های انسان‌دوستانه کادر درمان هم برای نسل امروز و هم برای آیندگان موثر باشد.

مجاهدت کادر درمان در ایام کرونا اجر و پاداش بزرگی دارد

حجت الاسلام مبلغی،نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: مجاهدت کادر درمان در ایام کرونا اجر و پاداش بزرگی دارد.

برگزاری طرح پایش اجتماعی با همکاری مدیریت اجتماعی و دانشجویی سازمان نظام پرستاری

مدیریت های اجتماعی و دانشجویی سازمان نظام پرستاری در نظر دارند تا طرح پایش و غربالگری عمومی در سطح شهر راه اندازی نمایند

نایب رئیس اول شورایعالی نظام پرستاری در یادداشتی مطرح کرد؛

دستاورد های بزرگتری از سوی نظام پرستاری کشور در راهست/ در دوره پنجم سازمان نظام پرستاری به شعار ها جامه عمل پوشانده شد

آنچه سازمان نظام پرستاری را در کسب دستاوردها موفق کرد وجود یک تیم منسجم و همدل بود که با اهداف شعار واحد تعهد به خدمت و تکلیف به کسب نتیجه و دوری گزینی از حاشیه ها در شورایعالی سازمان نظام پرستاری بود و به مدد رای اعتماد بالایی که از جامعه پرستاری و از طریق هیات مدیره های نظام پرستاری اخذ کرده بود موفق به کسب نتایج مثبت شد و بر اساس همین اعتماد و اطمینان تلاش خود را تا آنجا که در توان داشت تداوم و استمرار بخشید.

رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین:

سهل‌انگاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی جان کادر درمان را به‌خطر انداخته است

 رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: ۳۰ درصد از مدافعان سلامت و کادر درمانی و بهداشتی این شهرستان به کرونا مبتلا شده‌اند و مراحل قرنطینه و درمان را می گذرانند.

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری:

مطالبات پرستاران با تاخیر بسیار و به میزان کم پرداخت شده است

عزیزی گفت: معوقات کادر درمان کامل پرداخت نشده است و با تاخیر و به میزان نصف یا یک سوم و یک چهارم در حالی که نرخ ارز و تورم را نادیده گرفته اند، در حالی که این پرداخت ها مربوط به قبل از شروع کرونا و افت درآمد‌های اختصاصی دانشگاه ها می باشد.

بانوی پرستار ایرانی قهرمان ماراتن دبی شد؛

گفتگو با بانوی ۸۴ ساله شیرازی که زمانی پرستاری قهرمان بود و از ۷۰ سالگی قهرمان دو و میدانی شد

خانم حشمتی بعد از دوران بازنشستگی تصمیم به ورود به دنیای ورزش می‌گیرد و مدال‌های زیادی را در رقابت‌های ملی و بین‌المللی دو و میدانی کسب می‌کند. او در این‌باره می‌گوید: «یک روز در یکی از پارک‌های شیراز می‌دویدم که خانمی من را صدا زد و گفت من کلاس ورزشی برگزار می‌کنم، تصمیم گرفتم به کلاس‌های او بروم تا این که بعد از یک هفته در اولین مسابقات دوی کشوری در زنجان شرکت کردم و مقام دوم را کسب کردم. در مسابقات کشوری دیگر هم مقام‌های اول و دوم را کسب کردم، در مسابقات جهانی دوی ۱۰ کیلومتر ماراتن دبی اول شدم و در مسابقات پیاده‌روی چین هم نفر اول شدم. در تمام این مدت یک بار هم اوت نشدم.»

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، طی پیامی میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) تبریک گفت.

رونمایی از پوستر  ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت با قدردانی از شهدای مدافع سلامت

پوستر ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت با قدردانی از خانواده یکی از شهدای مدافع سلامت و با حضور رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح و مدیرعامل انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس رونمایی شد.

مدیرعامل بهداشت و درمان صنعت نفت:

کمبود کادر درمان در مراکز درمانی نگران کننده است

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از کمبود نیروی انسانی در مراکز درمانی تحت پوشش این سازمان خبر داد و اذعان کرد که شرایط کادر درمان نگران‌کننده است.

بازیگر سینما و تلویزیون : 

کادر درمان و قشر فرهنگی در صف اول مبارزه با کرونا قرار دارند

امین زندگانی با اشاره به اینکه هنرمندان نیز امروز همانند کادر درمان در صف اول مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند تأکید کرد که باید از کریم اکبری مبارکه که به دلیل شیوع ویروس کرونا در مراحل تصویربرداری یک سریال از دنیا رفت، به عنوان یک قهرمان در میدان‌های جنگ یاد شود.

اعتراض تشکل‌های دانشجویی پرستاری؛ نسبت به بکارگیری نامناسب و خارج از شان و عرف دانشجویان پرستاری در برخی بیمارستانها

جمعی از تشکل‌های دانشجویی رشته پرستاری اعلام کردند: بسیاری از پرستاران اکنون در انتظار جذب هستند و حضور دانشجویان به طور موقتی در بالین؛ با دریافتی بسیار پایین و شرایط نامساعد، اقدامی ناروا در جهت نادیده انگاری پرستاران و دانشجویان پرستاری است.

علی دادخواه فعال و تحلیل گر صنفی در یادداشتی مطرح کرد؛

کارنامه درخشان یک سال اخیر سازمان نظام پرستاری کشور

داد خواه: معتقدم برای حفظ و توسعه این نتایج مثبت توسط پیگیری های نظام پرستاری کشور باید بر این  ماندگاری  تاکید نمایم‌،  ماندگاری که من آنرا توجه به نخبه گرایی و ثبات مدیریتی ترجمه می کنم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

کادر درمان دچار فرسایش شده‌اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: کادر درمان دچار فرسایش شده‌اند و مبتلایان به کووید ۱۹ در استان رو به افزایش است و شرایط سختی را پیش رو داریم.

معاون توسعه وزارت بهداشت در صفحه اینستاگرامی توسعه اعلام کرد؛

تعیین جزئیات نهایی اجرای فوق العاده ویژه در روز های آتی/اختصاص مجوز استخدامی بزرگ ویژه کادر درمان / نهایی شدن پرداخت کامل مطالبات کارانه

تقوی نژاد گفت: در جلسه مشترک وزارت بهداشت با سازمان برنامه و بودجه؛ اولین موضوعی که  در این نشست مطرح شد تسریع در "پرداخت فوق العاده ویژه" به همه همکاران پرتلاش حوزه سلامت کشور بود که توافق های بسیار خوبی صورت گرفت و در روزهای آتی جزئیات آن اعلام می شود.

اولین1415161719212223انتها

انتخابگر پوسته