-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

کادر درمان سربازان خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند

امام جمعه ازنا گفت:تلاش شبانه روزی کادر درمان سبب کاهش روند ابتلا در شهرستان و کشور شده که افتخار بزرگی برای کشورمان است، باید قدردان زحمات کادر درمان و مدافعان سلامت بود.

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی:

کاهش آمارها نشانه رفع خطر کرونا نیست/تقدیر از کادر درمان ضروری است

جانشین ستاد استانی مقابله با کرونای آذربایجان شرقی با اشاره به کاهش آمار مبتلایان کرونا در این استان، گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند کاهش آمارها به معنای رفع خطر کرونا نیست.

پویش «سپاس رهبرم» با امضای بیش از 10 هزار پرستار

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

اختصاص حدود ۱۷۱۳۰ مجوز استخدامی به شغل محل های پرستاری، اتاق عمل و هوشبری

حدود ۱۷۱۳۰ مجوز استخدامی در آزمون استخدامی بزرگ وزارت بهداشت در بهمن ماه به شغل محل های پرستاری، اتاق عمل و هوشبری اختصاص یافت

مدافعان سلامت همچنان در آماده‌باش کامل قرار دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: مدافعان سلامت سیستان‌ و بلوچستان با کاهش نسبی موارد مثبت و موارد بستری مبتلا به کرونا،  خود را برای موج‌های احتمالی بعدی آماده می‌کنند.

افزوده شدن هزار نفر نیروی تازه نفس به کادر بهداشت و درمان یزد

معاون توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد، مهلت پایانی ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را تا ۲۵ دی ماه اعلام کرد.

معوقات پرستاران در حال بروز رسانی است

پرداخت معوقات کادر درمان در سمنان همواره یکی از دغدغه‌هایی است که عنوان می‌شود؛ اما مسؤولان علوم پزشکی می‌گویند در حال به‌روزرسانی این معوقات هستند.

تلاش مدافعان سلامت در کاهش مرگ و میر در بابل ستودنی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از پایین تر بودن میزان مرگ و میرهای کرونایی بابل نسبت به میانگین استانی خبر داد و گفت: تلاش مدافعان سلامت در کاهش مرگ و میر در بابل ستودنی است.

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری:

تعرفه گذاری خدمات پرستاری مصوب مجلس است و با سیاست های کلان نظام سلامت و برنامه اقتصاد مقاومتی همخوانی دارد

معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان نظام پرستاری گفت: قبل از بحران کرونا جامعه پرستاری مشکلات و موانع خدمتی داشتند که بحران کرونا باعث شد این مشکلات بیشتر آشکار شود؛ یکی از مشکلات بحث کمبود شدید نیروی انسانی می باشد که از این نظر با استانداردهای جهانی فاصله زیادی داریم، با توجه به افزایش تخت های بیمارستانی از طرفی و عدم استخدام متناسب با آن، خروجی های همانند بازنشسته شدن پرستاران، مهاجرت و.... از طرف دیگر؛ متاسفانه شاهد کمبود شدید نیروی پرستاری هستیم. 

۱۰۰۰ پرستار بابلی به کرونا مبتلا شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: تاکنون هزار پرستار به بیماری کرونا مبتلا و پنج شهید سلامت برای مهار و مقابله با کرونا تقدیم شده است.

تدوین بسته های حمایتی از مدافعان سلامت در دست بررسی است

مشاور سلامت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : تدوین بسته های حمایتی از مدافعان سلامت در دست بررسی است که امیدوارم به زودی نهایی شده و اجرا شود.

خدمت کادر درمان در مقابله با کرونا جهاد فی سبیل الله است


امام جمعه شهرستان صحنه گفت: امروز جهاد فی سبیل الله همین کاری است که پرستاران،پزشکان و مجموعه کادر درمان در مقابله با کرونا انجام می دهند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید پرستار سید عباس سجادی

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، آقای سید عباس سجادی را تسلیت گفت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری : 

عدم توجه به مطالبات پرستاران موجب کاهش انگیزه این عزیزان می شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری: مهمترین مشکل پرستاران در زمان حاضر کمبود بسیار شدید نیروی پرستار در بیمارستانها و مراکز درمانی است که به خصوص در شرایط همه گیری کرونا فشار کاری پرستاران را مضاعف کرده و این عزیزان روبه خستگی و فرسودگی می باشند.

اعلام جزئیات برگزاری "آیین ملی اهدای تندیس فرشته سلامت"


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی «آیین ملی اهدای تندیس فرشته سلامت» را عامل زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار در دانشگاه‌ها خواند و گفت: انگیزه دانشجویان، پرستاران و پزشکان در خط مقدم مبارزه با کرونا همانند انگیزه رزمندگان در مقابله با دشمن در طول سال‌های دفاع مقدس است.

245678910انتها

انتخابگر پوسته