-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

توصیه های جدی سفارت ایران در کپنهاک به پرستارانی که قصد مهاجرت و کار در دانمارک دارند/ قبل از هر گونه اقدام شرایط کشور مقصدتان را به دقت بررسی کنید

در پی افزایش پرستاران  متقاضی کار در کشور دانمارک سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران طی استعلامی  از مراجع پرستاری دانمارک و وزارت امورخارجه ایران خواستار اعلام شرایط کار پرستاران در این کشور شد.

حفظ حرمت مدافعان سلامت از اولویت‌های مبارزه با کرونا است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مدافعان سلامت را رکن اصلی جنگ با کرونا برشمرد و گفت: یکی از ارکان مهم مقابله با این ویروس مهلک، حفظ حرمت با تزریق امید به این سربازان ایثارگری است که برای غلبه بر این بیماری تا پای جان ایستاده‌اند.

مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یاریگر کادر درمان باشند

استاندار مرکزی گفت: مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یاریگر کادر درمان باشند.

بیمارستان‌ها کمبود نیروی انسانی دارند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها داریم و قرار است هفت هزار نفر به همین دلیل استخدام شوند.

اختصاص امتیازات ویژه به پرستاران یزدی با تلاشهای ویژه مدیر پرستاری این دانشگاه

در جلسه ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی یزد با پیشنهاد علی اکبر جراحی مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یزد و نائب رئیس شورایعالی نظام پرستاری کشور در خصوص ایجاد انگیزه کادر پرستاری شاغل در بخش های کرونایی و جبران کمبود کادر پرستاری موافقت شد

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت همسر محترم مشاور حقوقی این سازمان

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت همسر محترم مشاور حقوقی سازمان را تسلیت گفت.

وزیر بهداشت:

تلاش برای اخذ مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی دیگر در کادر درمان

وزیر بهداشت گفت: علاوه بر ۲۲ هزار نیرویی که استخدام می‌کنیم، به دنبال مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر هستیم.

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد:

برخی پرستاران ۸ ماه از فرزندان خود دور هستند

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه روزانه بین ۸ تا ۱۰ نفر از پرستاران مشغول به ‌کار در بخش کرونا بیمارستان های استان فارس مشکوک به کرونا هستند گفت: مردم باید بدانند پرستاران پس از گذشت مدت هشت ماه تلاش شبانه روزی، هنوز نتوانسته اند به مرخصی بروند و ضروری است شهروندان در خانه بمانند تا به این ویروس مبتلا نشوند.

نوبخت: مطالبات کادر درمان طی امروز و فردا تسویه می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بعد از ماه‌ها تأخیر و تعویق در پرداخت کارانه کادر محترم درمان امیدوارم مبلغ ۵۵۰۰میلیارد تومان مطالبه کادر درمان و بهداشت ظرف امروز و فردا به حساب این عزیزان واریز شود.

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

نگذارید کارد به استخوان پرستاران برسد

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: در این شرایط حساس که تمام چشم امید جامعه به پرستاران است، اگر این سنگر فرو بریزد عملا هیچ سنگری برای مقابله با بیماری وجود ندارد و اگر مسئولان به فکر چاره نباشند ممکن است عواقب بسیار بدی به دنبال داشته باشد.

وضعیت بحرانی در فارس؛

اوج‌گیری بستری‌های کرونا و فرسودگی کادر درمان


معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی شیراز اعلام كرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۵۰ بیمار نیازمند بستری در بخش‌های کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان وجود دارد که این تعداد، فراتر از ظرفیت پیش‌بینی شده ما در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم قدردانی از کادر درمان است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از برگزاری تجمعات توسط مردم علاوه بر حفظ سلامت جامعه نوعی قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان است.

سومین گفتگوی زنده اینستاگرامی رئیس کل سازمان نظام پرستاری با جامعه پرستاری

دکتر محمد میرزابیگی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در صفحه اینستاگرام این سازمان به صورت زنده در ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۹۹/۸/۱۱با پرستاران کشور گفتگو خواهد کرد

سازمان برنامه 5500 میلیارد تومان دیگر برای پرداخت معوقات کادر درمان اختصاص داد

رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز پرداخت 5500 میلیارد تومان دیگر برای تسویه حساب معوقات کارانه کادر درمان تا اول آبان 99 را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ کرد.

نصب المانی در مهریز برای پاسداشت زحمات کادر درمان

فرماندار مهریز از ساخت و نصب المانی در این شهر به پاس قدردانی از زحمات مدافعان سلامت در این روزهای سخت کرونایی خبر داد.

اولین1516171820222324

انتخابگر پوسته