-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

بکارگیری ۳۷هزار نیروی تازه نفس در کادر درمان کشور

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از بکارگیری ۳۷هزار نیروی جدید سال آینده در کادر درمان کشور خبر داد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدی

سازمان نظام پرستاری طی پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

درخواست زالی از وزارت بهداشت برای استخدام نیروهای شرکتی

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، نسبت به تبدیل وضعیت  استخدامی نیروهای شرکتی و نیروهای شاغل در واحدهای برونسپاری در شبکه ها و مراکز بهداشت از وزارت بهداشت درخواست مساعدت کرد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

مسئولین با توجه به مطالبات و تسریع امر استخدام نیرو های پرستاری سبب ایجاد انگیزه در پرستاران شوند

عضو شورای عالی نظام پرستاری بیان کرد: عدم توجه به مطالبات پرستاران باعث کاهش انگیزه در این عزیزان می شود و زمانی که پرستاران انگیزه کافی نداشته باشند، نمیتوانند با تمرکز بیشتر به بیماران خدمت کنند و در نهایت موجب می شود، کیفیت خدمات به بیمار پایین بیاید و سیستم سلامت کشور از این نظر آسیب می بینند.

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛

تسهیل جذب پرستار و بهیار و اصلاح پرداختی این نیروها

مجوز پرداخت معوقات کارکنان بخش درمان مشمول قانون ارتقای بهره وری نظام سلامت و آیین نامه اجرایی آن به تصویب هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی رسید.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت سال جدید میلادی به همکاران مسیحی و روسای انجمن های پرستاری جهان

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، در پیامی  سال جدید میلادی را به همکاران مسیحی و روسای انجمن های پرستاری جهان تبریک گفت

 

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

کمبود نیروی پرستار در کشور جدی است

سارانی گفت: خروج نیروهای بازنشسته پرستار از یک طرف و توسعه واحدهای درمانی و تخت های بیمارستانی از طرف دیگر، کمبود نیروی پرستار را بیشتر کرده است و با شروع بحران کرونا باعث شد اضافه کاری های اجباری هم چند برابر شود و این موجب شده است پرستاران روبه خستگی و فرسودگی بروند.

بیانیه سازمان نظام پرستاری در پاسخ به قدرشناسی های مردم ؛ مسئولان و رهبری معظم انقلاب

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در بیانیه ای از همه مردم، مسئولان و رهبر معظم انقلاب برای حمایت از پرستاران در روز پرستار قدردانی و اعلام کرد: تا هر زمان شیوع کرونا ادامه یابد یا خدای نخواسته با بحران جدیدی مواجه شویم، بر عهد و پیمان خود با رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز ایران اسلامی پایدار می مانیم و جان خویش را در این پیمان ضامن می کنیم. 

مشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری در یادداشتی مطرح کرد؛  

عملکرد و فعالیت درخشان ۱/۵ ساله اخیر نظام پرستاری همگان را مبهوت کرده است

شروع دوره پنجم نظام پرستاری حدود یک سال و نیم میگذرد و فعالیتهای این سازمان به طوری بوده است، که همه فعالان صنفی در تمامی رشته ها را مبهوت عظمت خود کرده ست. 

پیمان همدلی، هویت، رفاه و معیشت پرستاران را تضمین و نتیجه مند کرد

پیگیری های ویژه در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در روز پرستار

پیگیری های نمایندگان جامعه پرستاری در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در روز پرستار به خصوص اصلاح نظام پرداخت، اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام نیرو به مرحله اجرا رسید.

فراخوان ثبت نام اساتید و مدرسین در حوزه پرستاری

به منظور بهره گیری از تجارب و توان اساتید و صاحب نظران پرستاری در حوزه آموزش های تخصصی ، ضمن خدمت ، بازآموزی و همچنین دوره های فنی و مهارتی از کلیه اعضای محترم عضو هیات علمی،مربیان، مدیران و صاحب نظران پرستاری دعوت به همکاری مینماید.

دستورالعمل حمایت روانی و اجتماعی از کادر درمان ابلاغ شد

رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت گفت: در بحران کووید ۱۹ برای حمایت روانی از کادر درمان وارد عمل شدیم و دستورالعمل حمایت روانی و اجتماعی از کادر درمان از طرف معاونت درمان وزارت بهداشت به همه مراکز درمانی و دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

سازمان نظام پرستاری طی پیامی فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت گفت.

وزیر کشور: 

گروه دوم دریافت کنده واکسن کرونا کادر درمان هستند

وزیر کشور و رییس ستاد مقابله با کرونا با تأکید بر تهیه واکسن ایرانی، گفت: تا تأمین واکسن ایرانی، اقدام به خرید واکسن خواهد شد و وزیر بهداشت، زمانبندی این مهم را تا پایان دی‌ماه اعلام کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام مطرح کرد:

ایثار و فداکاری مدافعان سلامت در عرصه خدمت به مردم

کریمیان گفت: ایثار و فداکاری کادر درمان در عرصه خدمت به مردم و مبارزه با بیماری کرونا به گونه‌ای مشهود بوده که قدرشناسی تمام اقشار جامعه را به دنبال داشته است.

اولین1819202123252627انتها

انتخابگر پوسته