-

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با گذشت ۱۴ سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هنوز شورای عالی بیمه آیین نامه اجرای آن را تایید نکرده است انتظار جامعه پرستاری این است که به خصوص پس از تاکید رهبر معظم انقلاب شورای عالی بیمه هر چه سریعتر این آیین نامه را تأیید و تصویب کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان بگیرد.

انتخابگر پوسته

نماینده مجلس:

قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری اجرا شود


نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که مصوبه سال ۸۶ است، باید هر چه زودتر اجرایی شود.

پای صحبت برادر شهید فتح الله زاده، پرستاری که تا آخرین نفس به مردم خدمت کرد

انصاف نیست خانواده شهدای مدافع سلامت دغدغه پرونده داشته باشند

پرستار شهید فتح الله تقی زاده از زمان شیوع کرونا مانند بسیاری از همکارانش در خط مقدم مقابله با این بیماری بود و تا آخرین نفس در میدان مبارزه ماند تا در پی ابتلا به بیماری کووید به شهادت رسید.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت امام محمد تقی (ع)

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت امام محمد تقی (ع) را به عموم مسلمانان تبریک گفت.

برگزیدگان جشنواره فرهنگی سازمان نظام پرستاری معرفی شدند

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری از برگزیده شدن 24 نفر در جشنواره بزرگ فرهنگی سازمان نظام پرستاری به مناسبت دهه فجر خبر داد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

پرستاران جانباخته کرونا با شهدای دفاع مقدس هیچ تفاوتی ندارند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران جان باخته در بحران کرونا با شهدای دفاع مقدس هیچ تفاوتی ندارند؛ زیرا آنها هم مثل شهدای هشت سال دفاع مقدس جان خودشان را برای حفظ مردم گذاشتند. مسیر همه آنها یکسان است و فقط موقعیت مکانی و نحوه شهادتشان متفاوت است. پس شایسته است امتیازاتی که برای شهدای دفاع مقدس در نظر گرفته می شود برای این این پرستاران نیز در نظر گرفته شود.

با رأی دیوان عدالت اداری؛

پرستاران بیمارستان‌های دانشگاه آزاد با ۲۰ سال سابقه بازنشسته می‌شوند

هیات عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه مقرر کرد پرستاران بیمارستان‌های دانشگاه آزاد مشمول مشاغل سخت و زیان آور بوده و در صورت درخواست بازنشستگی پیش از موعد با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته می‌شوند.

یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری 9 اسفند برگزار می شود

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری از برگزاری یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری در تاریخ 9 اسفند مصادف با وفات حضرت زینب کبری (س) خبر داد.

رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

مدافعان سلامت در این یک سال کار بزرگی کردند

رییس جمهور تشکیل ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و مصوبات آن را تجربه گرانقدری برای کشور دانست و با تاکید بر اینکه آمار کرونا در ایران همیشه بسیار دقیق و به موقع به اطلاع مردم رسانده شده است، اظهارداشت: تصمیم درباره تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا در شورای عالی امنیت ملی و تایید و ابلاغ این مصوبه شورا از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، کار بسیار بزرگی بود.

رئیس سازمان نظام روانشناسی:

پروتکل حمایت روانی از کادر درمان فعال در کرونا اجرا می شود

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره گفت: کادر درمان که در یک سال گذشته در خط مقدم مقابله با کرونا بودند از نظر روحی و روانی نیاز به حمایت دارند. به همین علت پروتکل حمایت روانی از کادر درمان تدوین شده که در بیمارستانها اجرا می شود.

شهید فرحناز حسنی آذر، پرستاری که اولویتش بیماران بود

فرحناز حسنی آذر، پرستار بیمارستان شریعتی که سال‌ها در این بیمارستان صادقانه به مردم خدمت کرد، براثر ابتلا به بیماری کرونا به افتخار شهادت نائل شد.

شهید گودرز عاشق پرستاری بود

شهید مهشید گودرز پرستار وظیفه شناسی بود که عاشق کارش بود، او با وجود بارداری تا آخرین روز سر کارش برای خدمت به بیماران ماند تا به آسمان پر کشید.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهیده پرستار طیبه صادقیان

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، خانم طیبه صادقیان را تسلیت گفت.

نوبخت خبرداد:

جذب 30 هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت

رئیس سازمان برنامه و بودجه از جذب 30 هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت خبر داد و گفت:در سال آینده ضمن جهش قابل توجه در بودجه وزارت بهداشت، ارزترجیحی برای دارو وتجهیزات پزشکی در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مردم خستگی مدافعان سلامت را دریابند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ضمن هشدار نسبت به خستگی کادر درمان گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید جدی گرفته شود.

ادای احترام قائم مقام نظام پرستاری کشور به شهیده پرستار فریبا اسمعیلی

قائم مقام نظام پرستاری کشور به همراه رئیس و اعضای هیات مدیره نظام پرستاری اهر با حضور بر مزار شهیده فریبا اسمعیلی به مقام این شهیده پرستار مدافع سلامت ادای احترام کردند.

135678910انتها

انتخابگر پوسته