-

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

هیچ اقدامی به اندازه همدلی مردم در شکست کرونا موثر نیست

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اسدآباد گفت: از مردم درخواست داریم بیش از گذشته به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و محدودیت ها برای شکست زنجیره انتقال ویروس توجه کنند زیرا هیچ اقدامی به اندازه همدلی و همگامی مردم در تحقق این هدف نمی تواند کارساز و تاثیر گذار باشد.

  • 25 فروردین 1400
  • نظرات: 0
دورهمی های کوچک خانوادگی بیشترین سهم را در انتقال کرونا دارند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری پارس گفت: بیشترین سهم را در انتقال کرونا دورهمی های کوچک خانوادگی داشته است. حضور در اماکن سرپوشیده بدون تهویه هوا و به مدت طولانی، یکی از اصلی‌ترین راه‌های انتقال بیماری است.

  • 24 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روزجهانی اتاق عمل

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روزجهانی اتاق عمل را تبریک گفت.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی

سازمان نظام پرستاری طی پیامی  آغاز هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت

لاری عنوان کرد؛

جدال نابرابر کادر درمان با کرونا/درخواست از مردم و مسئولان

سخنگوی وزارت بهداشت، رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: مدافعان سلامت در جدال نابرابر با کرونا حضور دارند.

باید پرستار بحرانی تربیت کنیم

مدیرکل آموزش و پژوهش علوم‌ پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، رسالت مسئولان بهداشتی در دوران پساکرونا را تربیت پرستار بحرانی، آموزش پاسخگویی به آنان و بین‌رشته‌ای کردن برنامه‌های درسی عنوان کرد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری سراب:

ثبت های غیر ضروری برگه ای در حال حاضر مانع خدمت رسانی پرستاران به بیماران می گردد

ملکی گفت: نیروهای پرستار در شرایط سخت موجود، در انتظار تصمیم نهایی و مناسب مسئولین حوزه سلامت هستند و مسئولین نیز باید با درک شرایط پرستاران هر چه سریعتر به حل دغدغه های آنها اقدام کنند.  

درپی توافق اخیر وزارت کار و سازمان نظام پرستاری کشور؛

حضور نمایندگان نظام پرستاری در هیئت های مربوطه ادارات کار کشور

درپی توافق اخیر وزارت کار و سازمان نظام پرستاری حضور نمایندگان پرستاری در هیئتهای تشخیص و حل اختلاف  بیمارستان های غیر دولتی در کل کشور؛ میسر شد.

وزیر بهداشت: 

محاسبه و پرداخت فوق العاده ویژه در روز های آینده/پیگیری استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر در وزارت بهداشت/ پرداخت صعوبت کار بخش های کرونایی

نمکی گفت: در مورد پاداش به نیرو‌های بهداشتی و درمانی، فوق العاده ویژه و حق صعوبت که برای بخش‌های کرونایی از اول سال در نظر گرفته و محاسبه کرده‌ایم و این روز‌ها به یاری خداوند پرداخت می‌شود تا از شرمندگی نیرو‌هایی که در کرونا، زحمت ویژه کشیدند، در بیاییم.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

کمبود نیروی پرستارآسیب جدی به بیماران وارد می کند

دکتر ویسی گفت: کمبود نیروی انسانی در کادر درمان مخصوصا کادر پرستاری کاملا واضح است و بحران کرونا این موضوع را بیشتر از گذشته آشکار کرده، بنابراین نیاز است با جدیت بیشتر بر مسئله جذب نیروی پرستاری اقدام عملی صورت گیرد، زیرا پرستاران رو به خستگی و فرسودگی می باشند.

در چهارمین نامه رئیس کل سازمان نظام پرستاری به رئیس جمهوری تاکید شد

لزوم تعطیل 2 هفته ای کشور و رسیدگی فوری به مطالبات پرستاران و همه مدافعان سلامت

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به رئیس جمهوری با تاکید بر لزوم استخدام فوری حداقل 30 هزار پرستار، تسریع در پرداخت مطالبات معوقه و اعطای مرخصی برای تجدید قوا به این نیروهای فداکار و ... بر لزوم تعطیلی دو هفته ای کشور برای قطع زنجیره انتقال بیماری کووید19 تاکید کرد. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:

کمبود نیروی پرستاری مشکلات را سخت تر کرده است

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با اشاره به اینکه ۴۵۱ پرستار، بهیار و پزشک در استان به کرونا مبتلا شدند، گفت: هرکدام از این ها که از مسیر خدمات خارج می شوند فشار به کادر درمان افزوده می شود.

در خواست رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از رئیس جمهور :

تعطیلی تهران برای پیشگیری از خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس طی نامه‌ای از رئیس جمهور خواست تا به منظور کنترل بار مراجعات بیمارستانی و پیشگیری از خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان، تهران و کلانشهرها را به مدت ۱۵ الی ۳۰ روز به صورت کامل تعطیل کند.

بیانیه هیئت مدیره نظام پرستاری بم:

صدای ما را از پشت ماسک بشنوید، دیگر نفسی برای ادامه راه نمانده است

هیئت مدیره نظام پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بم با انتشار اطلاعیه ای از مردم خواست: در موج سوم کرونا یاریگر کادر درمان باشند.

افتخاری دیگر توسط پرستار المپیکی

کمیته برگزاری مسابقات بین المللی تیراندازی قزاقستان؛ پاداش ۱۵۰۰ یورویی را برای جواد فروغی پرستار المپیکی بیمارستان بقیه الله(عج) در رشته تپانچه بادی در این مسابقات اختصاص داد

بیانیه هیئت مدیره نظام پرستاری یزد؛

صدای ما را از پشت ماسک بشنوید، دیگر نفسی برای ادامه راه نمانده است

نظام پرستاری یزد ضمن تشکر و قدردانی از مدافعان سلامت به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با این دشمن پنهان، راهکارهایی را جهت مهار این بیماری با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان اعلام می دارد وامیدوار است مردم عزیز و مسئولین محترم ما را در این جنگ نابرابر یاری نمایند.

پرستار بیمارستان مسیح دانشوری تهران خبر داد:

افزایش تعداد و کاهش سن بیماران مبتلا به کرونا / بیماری از آنچه تصور می‌کردیم خطرناک‌تر است

پرستار بخش اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفت: متاسفانه تعداد بیماران کرونایی با رده سنی ۲۰ تا ۵۰ سال افزایش یافته است.

اولین3031323335373839انتها

انتخابگر پوسته