-

اعضای شورای عالی و روسای هیئت مدیره های نظام پرستاری سراسر کشور طی نامه ای به رئیس جمهوری نسبت به گسترش اعتراضات و نارضایتی های  مدافعین سلامت  به علت بی توجهی به مشکلات و نیازهای  آنان در ایام کرونا از جمله خستگی؛ فرسودگی و سختی کار، کمبود نیرو، کاهش در پرداختها، عدم تحقق کامل فوق العاده ویژه، نبود ایمنی شغلی و ابتلای بالای آنان به بیماری و اجرا نشدن مصوبات ستاد ملی کرونا هشدار دادند.

انتخابگر پوسته

ادای احترام به مدافعان سلامت در پوسترهای هفته کتاب

رجبعلی سالاریان از توجه ویژه اهالی فرهنگ و ادب کشور به زحمات کادر درمان، در خلال برنامه های فرهنگی ادبی هفته و طرح پاییزه کتاب خبر داد.

عضو شورایعالی نظام پرستاری کشور: 

پرستاران از مزایای مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند

سارانی گفت: ظرفیت بیمارستان ها تکمیل است و پرستاران به طور شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند و این موجب خستگی همکاران عزیز ما شده است

وقایع نگاری حماسه مدافعان سلامت در گرو تولید آثار فاخر هنری است

عبدالناصر درخشان در خصوص روند مقابله با ویروس کرونا در کشور، گفت: از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم قرار گرفتند.

المان مدافعان سلامت رونمایی می‌شود

نائب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: براساس مصوبه شورای شهر و با تلاش شهرداری اردبیل این تندیس و المان آماده شده تا با نصب در مقابل بیمارستان امام خمینی شهر اردبیل به صورت رسمی رونمایی شود.

داروی گیاهی PHR160 در کاهش عوارض ریوی کووید19 موثر است

داروی گیاهی PHR160 که به تازگی به دست توانای دانشمندان و نخبگان ایرانی ساخته و تولید شده در کاهش عوارض ریوی بیماری کووید19 موثر است.

پیام سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز جهانی دیابت

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روز جهانی دیابت پیامی را صادر کرد.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روزجهانی اتاق عمل

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روزجهانی اتاق عمل را تبریک گفت.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی

سازمان نظام پرستاری طی پیامی  آغاز هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت

لاری عنوان کرد؛

جدال نابرابر کادر درمان با کرونا/درخواست از مردم و مسئولان

سخنگوی وزارت بهداشت، رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: مدافعان سلامت در جدال نابرابر با کرونا حضور دارند.

باید پرستار بحرانی تربیت کنیم

مدیرکل آموزش و پژوهش علوم‌ پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، رسالت مسئولان بهداشتی در دوران پساکرونا را تربیت پرستار بحرانی، آموزش پاسخگویی به آنان و بین‌رشته‌ای کردن برنامه‌های درسی عنوان کرد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری سراب:

ثبت های غیر ضروری برگه ای در حال حاضر مانع خدمت رسانی پرستاران به بیماران می گردد

ملکی گفت: نیروهای پرستار در شرایط سخت موجود، در انتظار تصمیم نهایی و مناسب مسئولین حوزه سلامت هستند و مسئولین نیز باید با درک شرایط پرستاران هر چه سریعتر به حل دغدغه های آنها اقدام کنند.  

درپی توافق اخیر وزارت کار و سازمان نظام پرستاری کشور؛

حضور نمایندگان نظام پرستاری در هیئت های مربوطه ادارات کار کشور

درپی توافق اخیر وزارت کار و سازمان نظام پرستاری حضور نمایندگان پرستاری در هیئتهای تشخیص و حل اختلاف  بیمارستان های غیر دولتی در کل کشور؛ میسر شد.

وزیر بهداشت: 

محاسبه و پرداخت فوق العاده ویژه در روز های آینده/پیگیری استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر در وزارت بهداشت/ پرداخت صعوبت کار بخش های کرونایی

نمکی گفت: در مورد پاداش به نیرو‌های بهداشتی و درمانی، فوق العاده ویژه و حق صعوبت که برای بخش‌های کرونایی از اول سال در نظر گرفته و محاسبه کرده‌ایم و این روز‌ها به یاری خداوند پرداخت می‌شود تا از شرمندگی نیرو‌هایی که در کرونا، زحمت ویژه کشیدند، در بیاییم.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

کمبود نیروی پرستارآسیب جدی به بیماران وارد می کند

دکتر ویسی گفت: کمبود نیروی انسانی در کادر درمان مخصوصا کادر پرستاری کاملا واضح است و بحران کرونا این موضوع را بیشتر از گذشته آشکار کرده، بنابراین نیاز است با جدیت بیشتر بر مسئله جذب نیروی پرستاری اقدام عملی صورت گیرد، زیرا پرستاران رو به خستگی و فرسودگی می باشند.

در چهارمین نامه رئیس کل سازمان نظام پرستاری به رئیس جمهوری تاکید شد

لزوم تعطیل 2 هفته ای کشور و رسیدگی فوری به مطالبات پرستاران و همه مدافعان سلامت

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به رئیس جمهوری با تاکید بر لزوم استخدام فوری حداقل 30 هزار پرستار، تسریع در پرداخت مطالبات معوقه و اعطای مرخصی برای تجدید قوا به این نیروهای فداکار و ... بر لزوم تعطیلی دو هفته ای کشور برای قطع زنجیره انتقال بیماری کووید19 تاکید کرد. 

124678910انتها

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته