-

اعضای شورای عالی و روسای هیئت مدیره های نظام پرستاری سراسر کشور طی نامه ای به رئیس جمهوری نسبت به گسترش اعتراضات و نارضایتی های  مدافعین سلامت  به علت بی توجهی به مشکلات و نیازهای  آنان در ایام کرونا از جمله خستگی؛ فرسودگی و سختی کار، کمبود نیرو، کاهش در پرداختها، عدم تحقق کامل فوق العاده ویژه، نبود ایمنی شغلی و ابتلای بالای آنان به بیماری و اجرا نشدن مصوبات ستاد ملی کرونا هشدار دادند.

انتخابگر پوسته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:

کمبود نیروی پرستاری مشکلات را سخت تر کرده است

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با اشاره به اینکه ۴۵۱ پرستار، بهیار و پزشک در استان به کرونا مبتلا شدند، گفت: هرکدام از این ها که از مسیر خدمات خارج می شوند فشار به کادر درمان افزوده می شود.

در خواست رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از رئیس جمهور :

تعطیلی تهران برای پیشگیری از خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس طی نامه‌ای از رئیس جمهور خواست تا به منظور کنترل بار مراجعات بیمارستانی و پیشگیری از خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان، تهران و کلانشهرها را به مدت ۱۵ الی ۳۰ روز به صورت کامل تعطیل کند.

بیانیه هیئت مدیره نظام پرستاری بم:

صدای ما را از پشت ماسک بشنوید، دیگر نفسی برای ادامه راه نمانده است

هیئت مدیره نظام پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بم با انتشار اطلاعیه ای از مردم خواست: در موج سوم کرونا یاریگر کادر درمان باشند.

افتخاری دیگر توسط پرستار المپیکی

کمیته برگزاری مسابقات بین المللی تیراندازی قزاقستان؛ پاداش ۱۵۰۰ یورویی را برای جواد فروغی پرستار المپیکی بیمارستان بقیه الله(عج) در رشته تپانچه بادی در این مسابقات اختصاص داد

بیانیه هیئت مدیره نظام پرستاری یزد؛

صدای ما را از پشت ماسک بشنوید، دیگر نفسی برای ادامه راه نمانده است

نظام پرستاری یزد ضمن تشکر و قدردانی از مدافعان سلامت به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با این دشمن پنهان، راهکارهایی را جهت مهار این بیماری با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان اعلام می دارد وامیدوار است مردم عزیز و مسئولین محترم ما را در این جنگ نابرابر یاری نمایند.

پرستار بیمارستان مسیح دانشوری تهران خبر داد:

افزایش تعداد و کاهش سن بیماران مبتلا به کرونا / بیماری از آنچه تصور می‌کردیم خطرناک‌تر است

پرستار بخش اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفت: متاسفانه تعداد بیماران کرونایی با رده سنی ۲۰ تا ۵۰ سال افزایش یافته است.

کمبود حاد پرستار در استان زنجان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با تاکید بر اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی برای جذب نیرو گفت: با وجود این اعلام نیاز، تعداد مراجعان کم بود و در واقع استان نیاز به پرستار، پرستار آی‌سی‌یوکار به صورت ویژه و همچنین پزشکان داخلی، عفونی بیهوشی برای همکاری دارد.

تصویری از پرستار ایرانی با مضمون "خسته اما پایدار"

پرستاران و کلیه کادر درمان بی‌وقفه و شبانه‌روز به مداوا، پرستاری و امداد بیماران مبتلا به کرونا می‌پردازند و فرصت اندکی را برای استراحت دارند.

توئیت قالیباف درخصوص موضوع معیشت کادر درمان

رئیس مجلس شوای اسلامی با انتشار پستی در توئیتر در خصوص حل مشکلات معیشتی
کادر درمان⁩ گفت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

لزوم اجرای مزایای مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران

ناصح گفت: از مردم در خواست داریم با توجه به شیوع همه گیری کرونا در سطح کشور حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و با کادر درمان همکاری داشته باشند، زیرا کادر درمان خسته و روبه فرسودگی می باشند.

رو نمایی از نقاشی دیواری با موضوع «مدافعان سلامت» در شیراز


رئیس بیمارستان مادر و کودک شوشتری، از رونمایی از نخستین نقاشی دیواری با موضوع «مدافعان سلامت» در استان فارس خبر داد.

زبان هنر، گویای ایثارگری و جهاد مدافعان سلامت باشد

مدیرعامل بیمارستان عرفان با اشاره به برگزاری جشنواره ادبی فصل همدلی، گفت: قدم گذاشتن در مسیر تجلیل و تقدیر از کادر درمان مصداق بارز بزرگترین حرکت فرهنگی این روزهای کشور است و جهاد در راه خدا بشمار می رود.

هر بیمار کرونا نسبت به بیماران دیگر چندین برابر برای پرستاران کار می برد / با کمبود شدید نیرو در بیمارستان مواجحه هستیم


رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان گفت: متاسفانه تعداد زیادی از کادر درمان به بیماری دچار شده اند در استراحت به سر می‌برد و در خواست نیرو از بیمارستان های دیگر داده ایم که به کمک ما آمده اند اما اگر این موج همچنان ادامه پیدا کند ممکن است به جایی برسیم که نتوانیم خدمات رسانی را ادامه دهیم .

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز رادیولوژی

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روز رادیولوژی را تبریک گفت

در پی حمله تروریستی به دانشگاه کابل

ابراز همدردی مسئولین سازمان نظام پرستاری با ملت افغانستان در حادثه تروریستی کابل


جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور با حضور در مقابل سفارت افغانستان، یاد شهدای حمله ‌تروریستی کابل را گرامی ‌داشته و اقدام وحشیانه داعش را محکوم کردند.

123578910انتها

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته