-
تفاوت نیروی شرکتی و رسمی در گروه پرستاری باعث آسیب می شود

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: تفاوت بین نیروهای شرکتی و رسمی در گروه پرستاری بسیار آسیب زننده است، در حال حاضر بخش عظیمی ازپرستارهای بیمارستان را نیروی های شرکتی تشکیل میدهند که با نبود عدالت در پرداختی ها موجب رنجش و کاهش انگیزه این عزیزان شده است. 

  • 6 مرداد 1400
  • نظرات: 0
گزارش ICN از قهرمانی پرستار ایرانی در المپیک توکیو

شورای بین المللی پرستاران در گزارشی به شرح قهرمانی جواد فروغی، پرستار ایرانی در مسابقات تیراندازی المپیک توکیو پرداخته و از او به عنوان پرستار خط مقدم مبارزه با کووید19 که اولین مدال طلای ایران را در المپیک توکیو به دست آورده، تمجید کرده است.

  • 5 مرداد 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

امروز مدافعان سلامت در خط مقدم تمدن گفتمان فرهنگ جهادی هستند

آئین اختتامیه هنرواره ملی «روایت جهاد» با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف، عصر دوشنبه ۱۴ تیرماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

ثبت نام دومین دوره آزمون دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان آغاز شد

ثبت نام دومین دوره آزمون بخش نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص سال ۱۴۰۰ (طرح ملی کووید) از امروز ۱۴ تیرماه در مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شد.

خستگی نفس گیر کادر درمان با شیوع مجدد کرونا در هرمزگان

همتی گفت: کادر درمان، واقعا به دلیل تعداد زیاد ابتلا و بستری بیماران مبتلا به کرونا، خسته شده‌اند و برای اولین بار است که در هرمزگان با حجم بالای ۸۱۰ بیمار بستری مبتلا به کرونا، مواجه هستیم و این آمار نشان می‌دهد، این بیماری شیوع زیادی در جامعه دارد.

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری: 

بار سنگین پیک های کرونا بر دوش کادر درمان

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: عدم جذب نیروی کافی پرستاری باعث خستگی و فرسودگی کادر درمان در پیک های مختلف کرونا شده است.

در آستانه موج پنجم کرونا و خستگی کادر درمان

صدای اوج‌گیری موج پنجم کووید ۱۹ به گوش می‌رسد! متاسفانه برخلاف امواج قبلی که پس از فروکش‌کردن، فرصتی برای استراحت به کادر درمان می‌داد و تعداد مبتلایان و مرگ‌و‌میر، ولو موقت کاهش می‌یافت، موج چهارم کماکان در صحنه حضور دارد و موج پنجم به این موج متصل شده‌است.

جنگ تن به تن کادر درمان با دلتا فورس

هرچه اجازه دهیم ویروس بچرخد باید منتظر واریانت‌های دیگر هم باشیم. این واریانت‌ها تضمینی ندارد ضعیف‌تر شوند همان‌طور که تاکنون دیدیم ضعیف‌تر نشده است و همچنان تمام دنیا درگیر کروناست.

فراخوان جهانی راهکارهای پرستاران برای مبارزه با تغییرات آب و هوائی

فراخوان جهانی راهکارهای پرستاران برای مبارزه با تغییرات آب و هوائی برگزار می شود؛ تا پرستاران با ارائه راه حل‌های نو آورانه برای حل چالش جهانی تغییرات آب و هوائی شرکت نمایند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت برادر ،جناب آقای صیادی ؛ رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ارومیه و سلماس

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت برادر ، جناب آقای صیادی ، رئیس هیئت مدیریه نظام پرستاری ارومیه و سلماس را تسلیت گفت.

۱۸۵۰ نفر از اعضای کادر درمان قزوین کرونا گرفتند

مشاور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در مستند تلویزیونی روایت ایثار گفت: در استان قزوین ۸۰۰۰ نفر در بخش بهداشت و درمان و بخش خصوصی فعال هستند که در این میان ۱۸۵۰ نفر از اعضای کادر بهداشت و درمان در استان قزوین مبتلا به کرونا شدند که برخی ابتلای شدید داشتند و تحت درمان ویژه قرار گرفتند.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس:

طبق هماهنگی با وزارت بهداشت نیازهای کادر درمان سیستان و بلوچستان به سرعت تامین می‌شود

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزیر بهداشت اعلام کرده هر آنچه نیاز در مراکز بهداشتی و درمانی باشد برای مردم استان سیستان و بلوچستان فراهم خواهم کرد و از این نظر جای نگرانی نیست.

فوق‌العاده‌های شغلی برای کادر درمان پرداخت نشده است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: فوق‌العاده‌های شغلی برای جامعه درمان تاکنون پرداخت نشده و هم‌اکنون مدافعان سلامت به دلیل فشار کاری خسته هستند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری در پی درگذشت مادر نایب رئیس مجلس

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت والده علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

یک قدم تا اجرای آیین‌نامه تعرفه خدمات پرستاری

یکی از کارهای لازمی که به من گزارش شده و مسئولان باید انجام دهند، اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاران است که مدتها قبل تصویب شده اما هنوز اجرا نشده است.

 

عضو شورایعالی نظام پرستاری: 

هیئت وزیران قانون تعرفه گذاری خدامات پرستاری را سریع تر تصویب کنند

عضو شورایعالی نظام پرستاری گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم رهبری جهت اجرای هر چه سریعتر این قانون و همچنین به جهت جبران بخش کوچکی از زحمات شبانه روزی کادر درمان در روزهای سخت کرونایی، انتظار آن می رود سایر بخشهای اجرایی این قانون از جمله تایید و ابلاغ هیات وزیران نیز به سرعت انجام و عملا وارد فاز اجرای آن در مراکز درمانی باشیم.

بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دکتر زالی از روند اجرای واکسیناسیون دوز دوم جاماندگان کادر پرستاری

دکتر شهریاری و فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونای پایتخت از مرکز اجرای واکسیناسیون دوز دوم جاماندگان کادر پرستاری بازدید کردند. 

123578910انتها

انتخابگر پوسته

 

 

سپاس پرستار قهرمان