-

اعضای شورای عالی و روسای هیئت مدیره های نظام پرستاری سراسر کشور طی نامه ای به رئیس جمهوری نسبت به گسترش اعتراضات و نارضایتی های  مدافعین سلامت  به علت بی توجهی به مشکلات و نیازهای  آنان در ایام کرونا از جمله خستگی؛ فرسودگی و سختی کار، کمبود نیرو، کاهش در پرداختها، عدم تحقق کامل فوق العاده ویژه، نبود ایمنی شغلی و ابتلای بالای آنان به بیماری و اجرا نشدن مصوبات ستاد ملی کرونا هشدار دادند.

انتخابگر پوسته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

کادر درمان دچار فرسایش شده‌اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: کادر درمان دچار فرسایش شده‌اند و مبتلایان به کووید ۱۹ در استان رو به افزایش است و شرایط سختی را پیش رو داریم.

معاون توسعه وزارت بهداشت در صفحه اینستاگرامی توسعه اعلام کرد؛

تعیین جزئیات نهایی اجرای فوق العاده ویژه در روز های آتی/اختصاص مجوز استخدامی بزرگ ویژه کادر درمان / نهایی شدن پرداخت کامل مطالبات کارانه

تقوی نژاد گفت: در جلسه مشترک وزارت بهداشت با سازمان برنامه و بودجه؛ اولین موضوعی که  در این نشست مطرح شد تسریع در "پرداخت فوق العاده ویژه" به همه همکاران پرتلاش حوزه سلامت کشور بود که توافق های بسیار خوبی صورت گرفت و در روزهای آتی جزئیات آن اعلام می شود.

توصیه های جدی سفارت ایران در کپنهاک به پرستارانی که قصد مهاجرت و کار در دانمارک دارند/ قبل از هر گونه اقدام شرایط کشور مقصدتان را به دقت بررسی کنید

در پی افزایش پرستاران  متقاضی کار در کشور دانمارک سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران طی استعلامی  از مراجع پرستاری دانمارک و وزارت امورخارجه ایران خواستار اعلام شرایط کار پرستاران در این کشور شد.

حفظ حرمت مدافعان سلامت از اولویت‌های مبارزه با کرونا است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مدافعان سلامت را رکن اصلی جنگ با کرونا برشمرد و گفت: یکی از ارکان مهم مقابله با این ویروس مهلک، حفظ حرمت با تزریق امید به این سربازان ایثارگری است که برای غلبه بر این بیماری تا پای جان ایستاده‌اند.

مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یاریگر کادر درمان باشند

استاندار مرکزی گفت: مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یاریگر کادر درمان باشند.

بیمارستان‌ها کمبود نیروی انسانی دارند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها داریم و قرار است هفت هزار نفر به همین دلیل استخدام شوند.

اختصاص امتیازات ویژه به پرستاران یزدی با تلاشهای ویژه مدیر پرستاری این دانشگاه

در جلسه ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی یزد با پیشنهاد علی اکبر جراحی مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یزد و نائب رئیس شورایعالی نظام پرستاری کشور در خصوص ایجاد انگیزه کادر پرستاری شاغل در بخش های کرونایی و جبران کمبود کادر پرستاری موافقت شد

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت همسر محترم مشاور حقوقی این سازمان

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت همسر محترم مشاور حقوقی سازمان را تسلیت گفت.

وزیر بهداشت:

تلاش برای اخذ مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی دیگر در کادر درمان

وزیر بهداشت گفت: علاوه بر ۲۲ هزار نیرویی که استخدام می‌کنیم، به دنبال مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر هستیم.

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد:

برخی پرستاران ۸ ماه از فرزندان خود دور هستند

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام اینکه روزانه بین ۸ تا ۱۰ نفر از پرستاران مشغول به ‌کار در بخش کرونا بیمارستان های استان فارس مشکوک به کرونا هستند گفت: مردم باید بدانند پرستاران پس از گذشت مدت هشت ماه تلاش شبانه روزی، هنوز نتوانسته اند به مرخصی بروند و ضروری است شهروندان در خانه بمانند تا به این ویروس مبتلا نشوند.

نوبخت: مطالبات کادر درمان طی امروز و فردا تسویه می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بعد از ماه‌ها تأخیر و تعویق در پرداخت کارانه کادر محترم درمان امیدوارم مبلغ ۵۵۰۰میلیارد تومان مطالبه کادر درمان و بهداشت ظرف امروز و فردا به حساب این عزیزان واریز شود.

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

نگذارید کارد به استخوان پرستاران برسد

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: در این شرایط حساس که تمام چشم امید جامعه به پرستاران است، اگر این سنگر فرو بریزد عملا هیچ سنگری برای مقابله با بیماری وجود ندارد و اگر مسئولان به فکر چاره نباشند ممکن است عواقب بسیار بدی به دنبال داشته باشد.

وضعیت بحرانی در فارس؛

اوج‌گیری بستری‌های کرونا و فرسودگی کادر درمان


معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی شیراز اعلام كرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۵۰ بیمار نیازمند بستری در بخش‌های کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان وجود دارد که این تعداد، فراتر از ظرفیت پیش‌بینی شده ما در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم قدردانی از کادر درمان است

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از برگزاری تجمعات توسط مردم علاوه بر حفظ سلامت جامعه نوعی قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان است.

سومین گفتگوی زنده اینستاگرامی رئیس کل سازمان نظام پرستاری با جامعه پرستاری

دکتر محمد میرزابیگی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در صفحه اینستاگرام این سازمان به صورت زنده در ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۹۹/۸/۱۱با پرستاران کشور گفتگو خواهد کرد

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته

آخرین اخبار

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته