-
پرستاران بیش از این تحمل فشارهای جسمی، روانی و بی توجهی ها را ندارند

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: کمبود نیروی انسانی پرستار قبل از کرونا نیز به شدت وجود داشت. در دوران کرونا فشار جسمی، روانی و کمبود نیرو به مراتب افزایش یافته است. بسیاری از وعده ها برای افزایش پرداخت و استخدام نیرو هم اجرا نشده است، پرستاران به شدت خسته هستند و به توجه فوری نیاز دارند.

  • 4 مهر 1400
  • نظرات: 0
دولت جدید به معیشت پرستاران توجه کند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران با وجود جانفشانی، فداکاری و ایثارگری های شبانه روزی در همه دوره ها و بحران های مختلف از جمله دفاع مقدس و دوران کرونا، سنگ تمام گذاشتند اما هنوز از نظر معیشتی و حقوق مادی وضعیت خوبی ندارند. از مسئولان دولت جدید انتظار می شود برای رفع مشکلات معیشتی پرستاران و اجرای قوانین بر زمین مانده اقدام کنند. 

  • 3 مهر 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

اعزام نیرو‌های جدید پرستاری به هرمزگان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به کمبود پرستار در بیمارستان‌های استان پرستاران جدید جذب و به شهرستان‌ها اعزام شده اند.

بررسی چالش ها و ظرفیت پرستاری در استان سیستان و بلوچستان

چالش های کرونا در خیز پنجم، افزایش آمار مبتلایان و ظرفیت پرستاری استان سیستان و بلوچستان در جلسه ای با حضور معاون توسعه سازمان نظام پرستاری بررسی شد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

محرم را به مهلکه مردم تبدیل نکنیم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با هشدار نسبت به وضعیت فوق بحرانی کرونا در کشور گفت: در شرایط فعلی باید استفاده از ماسک در همه اماکن عمومی اجباری شود، در برگزاری هر گونه تجمعات بازنگری کنیم، محرم را به مهلکه مردم تبدیل نکنیم. امام حسین (ع) هم راضی نیستند که مردم تلف شوند. باید با اصلاحات ساختاری اعتماد را به مردم بازگردانیم، مردم به این ستاد ملی کرونا با این ترکیب و عملکرد اعتمادی ندارد و با پرداخت فوق العاده خاص؛ بخشودگی مالیاتی و اعطای امتیازات ایثارگری به مدافعان سلامت، روحیه و انگیزه آنان را تقویت کنیم.  

رییس سازمان نظام پرستاری کشور:

پرستاران کرونایی از امتیاز خاصی برای دریافت دارو برخوردار نیستند

رییس سازمان نظام پرستاری کشور گفت: امتیاز خاصی برای اولویت قرار دادن پرستاران و مدافعان سلامت مبتلا به کرونا برای دریافت دارو وجود ندارد.

برگزاری وبینار تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در نظام سلامت ایران

وبینار تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در نظام سلامت ایران با همکاری سازمان نظام پرستاری و دانشکده پرستاری بقیةالله(عج) برگزار می‌شود.

فداکاری مدافعان سلامت در تاریخ ایران زمین جاودانه و ماندگار است

فرماندار دالاهو گفت: فداکاری مدافعان و صیانت کنندگان از سلامت مردم، در تاریخ ایران زمین جاودان و ماندگار خواهد ماند.

کمبود نیروی درمانی در هرمزگان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: متاسفانه با افزایش بیماران بستری و تکمیل ظرفیت‌های تخت‌های بیمارستانی با کمبود نیروی درمانی به ویژه پرستار روبه رو شدیم.

کمبود پرستار در پیک پنجم کرونا

رئیس نظام پرستاری استان همدان از کمبود پرستار در پیک پنجم کرونا خبر داد.

نشست خبری دکتر میرزابیگی/ قسمت دوم

خبرهای خوش رئیس کل سازمان نظام پرستاری برای پرستاران


رئیس کل سازمان نظام پرستاری از اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، اعمال فوق العاده خاص، بخشودگی مالیاتی برای پرستاران کرونا و تغییر وضعیت نیروهای شرکتی خبر داد.

نشست خبری دکتر میرزابیگی/قسمت اول

120 پرستار مدافع سلامت شهید شدند


رئیس کل سازمان نظام پرستاری بر لزوم واکسیناسیون خانواده پرستاران تاکید و اعلام کرد: ‌120 پرستار در مبارزه با کرونا به شهادت رسیده‌اند و با درنظر گرفتن نیروهای غیرحرفه‌ای، 140 نفر از کادر پرستاری شهید شده اند.

مدافعان سلامت در تداوم راه شهدا جانانه ایثارگری کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه کارکنان حوزه سلامت همه در جبهه مقابله با کرونا جانانه جنگیدند گفت: ایثار مدافعان سلامت به برکت خون شهداست.

پیام تسلیت رئیس کل سازمان نظام پرستاری در پی درگذشت مادر گرامی سرکار خانم مهر آور، ریاست هیأت مدیره نظام پرستاری شهر آستارا

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در پی درگذشت مادر گرامی سرکار خانم مهر آور ریاست محترم هیأت مدیره نظام پرستاری شهر آستارا ، با صدور پیامی مصیبت وارده را به ایشان تسلیت گفت.

کادر درمان بی‌پناه دراین بحران کرونا

بیشترین بروز هفتگی بیماران بستری با تست مثبت کرونا از هشتم تا چهاردهم مرداد ماه به ترتیب در استان‌های مازندران، ایلام، گلستان، گیلان و بوشهر بوده است. به طور میانگین در این هفت روز، روزانه ۳۳۰۱۵ نفر در کشور به کرونا مبتلا شدند.

تلاش کادر درمان در مبارزه با کرونا حرکتی الهی است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: تلاش کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا حرکتی الهی است.

پیام سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز خبرنگار

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. 

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته