-

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با گذشت ۱۴ سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هنوز شورای عالی بیمه آیین نامه اجرای آن را تایید نکرده است انتظار جامعه پرستاری این است که به خصوص پس از تاکید رهبر معظم انقلاب شورای عالی بیمه هر چه سریعتر این آیین نامه را تأیید و تصویب کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان بگیرد.

انتخابگر پوسته

به منظور تسهیل دسترسی مخاطبان به اخبار؛

صفحه رسمی معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری کشور در اینستاگرام راه اندازی شد

صفحه رسمی  معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری کشور در اینستاگرام راه اندازی شد. ازین پس مخاطبان می توانند در این شبکه اجتماعی اخبار فرهنگی را دنبال کنند.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری ؛ 

پرستاران با صبر زینب گونه در مقابل ویروس کرونا ایستادند

داوودی گفت:اجرای قانون بر زمین مانده تعرفه گذاری خدمات پرستاری که می توان به عنوان هویت بخشی به خدمات پرستاری قلمداد کرد و فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب مسئولین در روز پرستار سال جاری می تواند؛ گوشه ای  از زحمات پرستاران و خستگی ایشان را التیام بخشد.

تلاش کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا قابل تقدیر است

حجت الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار، گفت: کادر درمان در جریان شیوع بیماری کرونا برای حفظ سلامت مردم از جان و دل مایه گذاشته‌اند که قابل تقدیر است.
 

۴۰۳ نفر از کارکنان بخش درمان مهاباد به کرونا مبتلا شده اند

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۶ هزار و ۴۹۳ مورد ابتلا مثبت کرونا شناسایی شده است که از این تعداد چهار هزار و ۷۳۱ نفر در مراکز غربالگری و یک‌هزار و ۷۶۲ نفر نیز در بیمارستان این شهر شناسایی و بستری شده‌اند

تقدیر سازمان قهرمانان ملی ورزش از کادر درمان

با حضور دکتر سعید حق وردی رئیس سازمان قهرمانان ملی ورزش و جمعی از پیشکسوتان و بزرگان ورزش کشور در مجتمع بیمارستانی امیراعلم از زحمات کادر درمان قدردانی شد.

نگرانی کادر درمان از همه گیری دوباره کووید ۱۹

روند افزایشی آمار مبتلایان و مرگ ناشی از بیماری کووید ۱۹ در روز‌های اخیر موجب نگرانی کادر درمان استان همدان شده است.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ایرانشهر مطرح کرد؛

لزوم متناسب سازی سرانه نیروی پرستاری با توجه به نیاز های موجود

دامنی گفت: تبدیل وضعیت نیرو های شرکتی، کمبود نیروی انسانی، عدم اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری و عدم عدالت در نظام پرداخت همواره از مشکلات چالش بر انگیز نظام سلامت بوده است و این مطالبات باید در اولویت زمانی و اجرایی قرار بگیرد تا شاهد بی انگیزگی در جامعه پرستاری نباشیم؛ البته سازمان نظام پرستاری در دوره پنجم گام های موثری در جهت رفع مطالبات پرستاران برداشته است که تاکنون موفق و مثمر ثمر بوده است.

به مناسبت دهه فجر؛

برگزاری پویش هر هیئت مدیره نظام پرستاری یک کتابخانه

معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری با همکاری هیات مدیره نظام پرستاری تهران به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه های متنوعی برگزار می نماید.

معاون پارلمانی و برنامه ریزی سازمان نظام پرستاری کشور:

پرستاران منتظر انجام وظیفه قوای سه گانه‌اند

معاون پارلمانی و برنامه ریزی نظام پرستاری کشور گفت: انتظار است دولت در آخرین سال خدمت طبق بند ۹ اصل سه قانون اساسی، تبعیضات ناروا را رفع کند.

کارکنان و مدافعان سلامت ، پیشتاز عرصه مبارزه با کرونا

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، کارکنان و مدافعان سلامت استان فارس را که در دوران کرونا ۶ شهید در راه دفاع از سلامت جامعه و مردم تقدیم کردند، پیشتاز مدافع سلامت و در خط مقدم مبارزه با کرونا دانست.

دورهمی‌ها کادر درمان را نگران کرده است

رئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: مراجعه بیماران کرونایی ۲۵ الی ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده و نگرانی کادر درمان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز بیشتر شده است.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت وفات حضرت ام البنین

سازمان نظام پرستاری طی پیامی وفات حضرت ام البنین(س) را تسلیت گفت. 

با حکم سعید نمکی؛

معاون حقوقی وزیر بهداشت مسئول نظارت بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شد/ از مشارکت نظام پرستاری استفاده شود

در پی تاکید رهبر معظم انقلاب بر اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری، وزیر بهداشت طاهر موهبتی، معاون حقوقی این وزارتخانه را به عنوان مدیر هماهنگی و نظارت بر اجرای این قانون منصوب کرد و از وی خواست از مشارکت سازمان نظام پرستاری برای اجرای این مسئولیت استفاده کند. قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به معاون حقوقی مجلس و امور استان ها محول شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد؛

احتمال همه‌گیری مجدد ویروس کرونا/ تیم سلامت باید حمایت شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر ضرورت حمایت همه‌جانبه از تیم نظام سلامت در شرایطی که احتمال همه‌گیری مجدد ویروس کرونا وجود دارد، تاکید کرد.

دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان برگزار خواهد شد

دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تلاش می‌کنند، بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

اولین45679111213انتها

انتخابگر پوسته