-
پرستاران بیش از این تحمل فشارهای جسمی، روانی و بی توجهی ها را ندارند

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: کمبود نیروی انسانی پرستار قبل از کرونا نیز به شدت وجود داشت. در دوران کرونا فشار جسمی، روانی و کمبود نیرو به مراتب افزایش یافته است. بسیاری از وعده ها برای افزایش پرداخت و استخدام نیرو هم اجرا نشده است، پرستاران به شدت خسته هستند و به توجه فوری نیاز دارند.

  • 4 مهر 1400
  • نظرات: 0
دولت جدید به معیشت پرستاران توجه کند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران با وجود جانفشانی، فداکاری و ایثارگری های شبانه روزی در همه دوره ها و بحران های مختلف از جمله دفاع مقدس و دوران کرونا، سنگ تمام گذاشتند اما هنوز از نظر معیشتی و حقوق مادی وضعیت خوبی ندارند. از مسئولان دولت جدید انتظار می شود برای رفع مشکلات معیشتی پرستاران و اجرای قوانین بر زمین مانده اقدام کنند. 

  • 3 مهر 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

بررسی وضعیت استان هرمزگان در پیک پنجم کرونا

در نشست عملیاتی معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با اعضا هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس و توابع به بررسی وضعیت استان هرمزگان در پیک پنجم کرونا پرداخته شد.

 

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسب درگذشت پرستار باردار

سازمان نظام پرستاری درگذشت پرستار باردار را تسلیت گفت.

آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری پرستاری ابلاغ شد

آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و تعدیل کارانه های پرستاری با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

استقبال مسئولان سازمان نظام پرستاری از بازگشت جواد فروغی

جمعی از مسئولان سازمان نظام پرستاری به همراه خانواده شهید علی صفرلو برای استقبال از جواد فروغی دارنده مدال طلای المپیک به فرودگاه امام(ره) رفتند . 

"طرح بیمه کرونا" ویژه اعضای سازمان نظام پرستاری

شرایط ارائه "طرح بیمه کرونا" در شرکت پیشگامان نظام سلامت ویژه اعضا سازمان نظام پرستاری فراهم گردید.

با پیگیری سازمان نظام پرستاری  به زودي ، محقق می شود

اعطاي امتیازهای ویژه برای مدافعان سلامت

با پیگیری های سازمان نظام پرستاری از دولت،  سازمان برنامه و  و زارت بهداشت؛ حمایت های ویژه از مدافعان سلامت از جمله اعمال ضریب به ساعت کاری روزهای تعطیل، مخصوصًا تعطيلات كرونايي؛ برخورداری از مزایای سختی کار و رسیدگی به وضعیت بستگان شهدای خدمت سلامت در روزهای آینده انجام می شود.

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری:

تبعیض بین پرستاران رسمی و شرکتی عادلانه نیست

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: تبعیض نهادینه بین پرستاران رسمی و شرکتی، همواره یکی از انتقادات پرستاران بوده است پرستاران شرکتی در ارائه‌ی خدمت و داشتن مسئولیت در قبال بیماران هیچ تفاوتی با پرستاران رسمی ندارند و شرح وظایف همه‌ی پرستاران با هر نوع رابطه‌ی استخدامی، مشترک و همسان است

نشست هماهنگی استقبال از پرستار قهرمان المپیک ۲۰۲۰

جلسه هماهنگیِ برنامه ریزی جهت استقبال از جواد فروغی پرستار مدافع سلامت و قهرمان المپیک با حضور برخی از مسئولین سازمان نظام پرستاری برگزار شد.

اوضاع سختِ بیمارستان‌ها و کادر درمان

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تهران، با تاکید بر اینکه کرونا در تهران در شرایط اوج خود قرار دارد، گفت: واقعا اوضاع سختی داریم‌ و فشار زیادی به کادر درمان وارد می‌شود.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت امام موسی کاظم (ع)

سازمان نظام پرستاری در طی پیامی ولادت امام موسی کاظم (ع) را تبریک گفت.

خبرهای خوش برای پرستاران در راه است/ از اجرای قانون تعرفه گذاری تا تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی


همزمان با فرارسیدن عید غدیرخم و با پیگیری های سازمان نظام پرستاری، اخبار خوشی برای پرستاران در راه است که تصویب و اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، بخشودگی مالیاتی، اعمال فوق العاده خاص، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و اعمال مزایای خاص برای نیروهای بخش های کرونا از آن جمله است.

آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تصویب شد

هیئت وزیران در جلسه صبح روز چهارشنبه به ریاست روحانی رئیس جمهوری، تشکیل جلسه داد و تصمیماتی را اتخاذ کرد.

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری: 

تفاوت نیروی شرکتی و رسمی در گروه پرستاری باعث آسیب می شود

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: تفاوت بین نیروهای شرکتی و رسمی در گروه پرستاری بسیار آسیب زننده است، در حال حاضر بخش عظیمی ازپرستارهای بیمارستان را نیروی های شرکتی تشکیل میدهند که با نبود عدالت در پرداختی ها موجب رنجش و کاهش انگیزه این عزیزان شده است. 

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهیده پرستار زهرا جودکی

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، زهرا  جودکی را تسلیت گفت.

دست خالی کادر درمان در مقابل کرونا

این روزها نفس‌های کادر درمان به شماره افتاده با فشار کاری بی‌سابقه‌ای روبرو است. در خیلی از مراکز درمانی که به بیماران مبتلا به کرونا خدمت می‌کنند، کمبود نیرو به شکل جدی وجود دارداگرچه حضور نیروهای داوطلب در عرصه درمان بیماران کرونا اتفاق مثبتی است اما باید برای جبران کمبود نیرو، فکری اساسی شود. 

اولین45679111213انتها

انتخابگر پوسته