دات نت نیوک

عضو نظام پرستاری جیرفت

در طرح قاصدک و فی فورسرویس شفافیت مالی وجود ندارد/ بی عدالتی و بی انگیزگی در بین کادر درمان

در طرح قاصدک و فی فورسرویس شفافیت مالی وجود ندارد/  بی عدالتی و بی انگیزگی در بین کادر درمان
ارسال شده: مرداد 28, 1398
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

حسن فرخی:  با اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری می توان این بی عدالتی و عدم شفافیت را از بین برد و پرستاران نیز به ازای خدماتی که ارائه می دهند دریافتی مناسبی را خواهند داشت و به تبع آن انگیزه آنان افزایش می یابد و مردم نیز از خدمات با کیفت تری برخوردار خواهند شد .

حسن فرخی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به مشکل نظام پرداخت در سیستم وزارت بهداشت گفت: مشکل اصلی نظام پرداخت در وزارت بهداشت نگاه پزشک سالارانه مسئولین است . حدود 80 الی 90 درصد کار درمان بیماران را پرستاران انجام می دهند و بیشترین ارتباط را پرستاران با بیماران دارند اما از لحاظ پرداختی برعکس این موارد انجام می شود به این معنی که بین 80 الی 90 درصد دریافتی کار درمان  را پزشکان دریافت می کنند.  
وی خاطر نشان کرد: در طرح قاصدک و فی فورسرویس شفافیت مالی وجود ندارد که این مهم باعث بوجود آمدن بی عدالتی و بی انگیزگی در بین کادر درمان شده است.  
عضو نظام پرستاری جیرفت خاطر نشان کرد: 12 سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در مجلس شورای اسلامی می گذرد اما متاسفانه به دلایل مختلف و به بهانه عدم وجود بودجه مورد نظر تا کنون اجرایی نشده است .  
وی افزود:  با اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری می توان این بی عدالتی و عدم شفافیت را از بین برد و پرستاران نیز به ازای خدماتی که ارائه می دهند دریافتی مناسبی را خواهند داشت و به تبع آن انگیزه آنان افزایش می یابد و مردم نیز از خدمات با کیفت تری برخوردار خواهند شد .

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
kusadasi escort
huluhub.com