دات نت نیوک

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری خبر داد:

برگزاری افتتاحیه نشست سیاست های سلامت

برگزاری افتتاحیه نشست سیاست های سلامت
ارسال شده: مهر 17, 1396
نظرات: 0

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری ازبرگزاری افتتاحیه نشست سیاست های سلامت توسط شورای بین المللی پرستاران (ICN) خبر داد.

ابراهیم محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به برگزاری افتتاحیه نشست سیاست های بهداشتی در فیلادلفیا آمریکا توسط شورای بین المللی پرستاران گفت: افتتاحیه نشست سیاست های بهداشتی در فیلادلفیا آمریکا با همکاری پرستاران و کارشناسان حوزه سلامت جهت بحث در مورد موضوعات مرتبط با سازمان پرستاری جهانی برگزار شد.

وی اظهار داشت: این نشست با تاکید بر اهمیت ایجاد مشارکت در تخصص ها ، حرفه ها، ملت ها و سازمان ها به عنوان حرفه پرستاری با روبرو شدن و افزایش بسیاری از چالش های پیچیده و مرتبط که نیازمند پاسخگویی و مسیر صحیح است که نقش مهمی در سلامت مردم ایفا می کنند، برگذار گردید.

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری ،محورهای اصلی گفتگو توسط کارشناسان در این نشست را برشمرد که عبارتند از نگرانی از وضعیت پیری، سلامت روان، تاثیر سلامت بر تغییرات اقلیمی، مهاجران و پناهندگان و آگاهی افراد بود.

وی افزود: در این نشست نخست وزیر سابق ایرلند، مدیر سابق برنامه توسع سازمان ملل، مدیر ارشد بهداشت عمومی در صلیب سرخ و هلال احمر، اساتید برجسته دانشگاههای مختلف آمریکا حضور داشتند.

 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x