دات نت نیوک

در پیام تبریک فراکسیون زنان مجلس مطرح شد:

انتصاب ۳ مسئول زن در وزارت بهداشت در راستای عدالت جنسیتی در دولت دوازدهم

انتصاب ۳ مسئول زن در وزارت بهداشت در راستای عدالت جنسیتی در دولت دوازدهم
ارسال شده: مهر 22, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

بانوان فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی انتصاب ۳ مسئول در سمت‌های معاون پرستاری، مشاور وزیر و مشاور وزیر در امور مامایی در وزارت بهداشت را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، فراکسیون زنان مجلس در پیامی انتصاب مریم حضرتی، ساره محمدی و شهلا خسروی به ترتیب به‌عنوان معاون پرستاری، مشاور وزیر و مشاور وزیر در امور مامایی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تبریک گفتند.

در متن پیام فراکسیون زنان مجلس آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

باید فهم عمومى جامعه و فرهنگ عام مردم و همچنین متولیان کشور، این مطلب را به درستى درک کنند که براى حفظ سلامتى و تناسب در جامعه، اهمیت انتصاب مدیران توانمند زن، همتراز با احیا و بقا جامعه سالم، متعادل و پویا و شاداب است.

خصلت و سرشت زنان به ذاته با تعهد و مسئولیت‌پذیری از جنس لطیف مادرانه عجین است  که در مقوله بهداشت، درمان و سلامت، به کارگیری این روحیه بس پسندیده و راه‌گشاست.

انتصاب 3 مدیر زن در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نشانگر این مدعاست که آگاهی و روشنگری در این وزارتخانه مستولی است و آنچه که در نظامنامه سیاست‌های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری بیان شده است، را به درستی بکار بسته‌اند.

براساس این سیاست نامه، ارتقاء نظام انتخاب، ارزشیابی و تعلیم و تربیت اساتید، دانشجویان، مدیران و تحول در محیط‌های علمی و دانشگاهی، متناسب با ارزش‌های اسلامی، اخلاق پزشکی و آداب حرفه‌ای که باید در آن وزارتخانه متجلی می‌گشت، اکنون با انتصاب سه مدیر از جامعه زنان که نیمی از پیکره جامعه کشور را تشکیل می‌دهند، صحهای بر عملکرد درخشان آن وزارتخانه است.

بدین وسیله به سرکار خانم‌ها حضرتی، محمدی و خسروی و به جامعه مدیران زن، که همواره با عملکرد شایسته سالارانه و مسئولانه خود، در مسئولیت‌های محوله خوش درخشیده‌اند و همچنین به جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محبوب و مردمی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در راستای تعالی نظام سلامت و عدالت جنسیتی در دولت دوازدهم گام بر می‌دارند، تبریک عرض می‌کنیم.

امید که سایر وزرای محترم دولت جمهوری اسلامی ایران نیز از توانایی زنان توانمند در عرصه‌ها و سطوح مدیریتی در وزارت خانه های خود استفاد و در توسعه نظام عدالت جنسیتی گام برداشته و دین خود را به نیمی از جامعه ادا کنند.

منبع : خانه ملت

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno