دات نت نیوک

عضو شورای عالی نظام پرستاری مطرح کرد؛

انتظار پرستاران از معاون پرستاری/ضرورت همدلی جامعه پرستاری

انتظار پرستاران از معاون پرستاری/ضرورت همدلی جامعه پرستاری
ارسال شده: مهر 24, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 1

عضو شورای عالی نظام پرستاری، با اشاره به انتصاب معاون جدید پرستاری وزارت بهداشت، خواستار توجه وی به انتظارات معقول پرستاران شد.

حمید سالاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر مریم حضرتی به عنوان معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: دکتر حضرتی در عرصه‌هاى مختلف پرستارى فعالیت داشته‌ بنابراین با مشکلات و موانع در حوزه‌هاى مختلف پرستاری از جمله بالین، آموزش و پژوهش آشنایی کامل دارد.

وی با بیان این که جامعه پرستاری از معاون جدید پرستاری انتظاراتی دارد ، اظهار داشت: دکتر حضرتی می بایست به تفکیک حوزه‌ها، مشکلات موجود را اولویت‌بندى و با نگاهى عمیق به همه موارد وضعیت معشیتى پرستاران را در اولویت کارى خود قرار دهد و سپس با آینده‌نگرى براى تأمین نیروى انسانى ورزیده و آکادمیک متناسب با استانداردهاى جهانى برنامه‌ریزى دقیقى داشته باشد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری ادامه داد: از دیگر خواسته های جامعه پرستاری،  توجه ایشان به ارتقا جایگاه علمى و پژوهشى پرستاران به نحوى که در مجامع علمى دنیا پرستار ایرانى برجسته و قابلیت الگو شدن داشته باشد و بتواند در تولید علم با مبناى ایرانى و اسلامى فراتر از منطقه و بلکه در رتبه هاى بالاى جهانى قرار گیرد.

وی تلاش براى اتحاد ملى پرستاران و رسیدن به درجه‌اى از اتحاد که همصدایى و همدلى به گونه ای در جامعه پرستارى نهادینه شود را از دیگر خواسته های جامعه پرستاری از معاون جدید پرستاری دانست و یادآور شد: متأسفانه تجربه خوب همصدایى و اتحاد سالیان نه چندان دور در جامعه پرستارى کم کم به رویا و خاطره تبدیل شده است.

سالاری با اشاره به این که ارتباط مطلوب میان گروه‌هاى دخیل در امر سلامت جامعه به ارتقا سطح سلامت مردم منجر می‌شود،  افزود: با طراحى برنامه‌اى موثر در پى ایجاد رابطه‌اى معقول با رعایت همه اصول همکارى و مواضعى عادلانه با سایر گروه‌هاى همکار از جمله همکاران پزشک و …. می توان به این امر مهم دست یافت.

 

Print
This is trial version.
رتبه بندی این مطلب:
1.0

1 نظر در مطلب "انتظار پرستاران از معاون پرستاری/ضرورت همدلی جامعه پرستاری" ثبت شده است

علی اکبر مظلوم, 1396/07/24 11:37 ق.ظ

دقیقا بزرگترین مشکل پرستاران بالین را فرمودید وضعیت معیشتی که به خصوص با مبتنی برعملکرد و قاصدک به بدترین روزهای خودش رسیده و معوقات چندین ماهه که محصول تحول سلامت هست

ممنون از توجه ویژه حضرتعالی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno