دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری خرم آباد؛

روش پرداخت کارانه پرستاری باید اصلاح شود/ انتظار از معاون پرستاری

روش پرداخت کارانه پرستاری باید اصلاح شود/ انتظار از معاون پرستاری
ارسال شده: آبان 7, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری شهرستان خرم آباد، گفت: فرم پرداخت کارانه که در حال حاضر از طریق طرح قاصدک پرداخت می شود، باید اصلاح شود.

مرتضی علوی پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به انتظارات جامعه پرستاری از معاون پرستاری وزارت بهداشت، اظهار داشت: اجرای قوانین بر زمین مانده پرستاری از جمله تعرفه گذاری خدمات پرستاری، ارتقاء بهره وری کارکنان نظام سلامت و مشاغل سخت و زیان آور و بازنشستگی پیش از موعد اهم مطالبات جامعه پرستاری به شمار می روند.

وی با بیان اینکه می بایست به آموزش پرستاران در دانشکده ها خصوصاً دانشگاه های آزاد توجه ویژه شود، گفت: دانشجویان علاوه بر مفاد و محتوای آموزشی و کارآموزی ، از نظر تعداد پذیرش دانشجو با امکانات موجود آنها هم خوانی ندارد بنابراین معاون پرستاری می بایست با نظارت دقیق و مستمر از بروی این گونه موادر و مشکلات جلوگیری نماید.

رئیس نظام پرستاری خرم آباد خاطر نشان کرد: وضعیت رفاهی و معیشتی پرستاران در بیمارستان های دانشگاهی خارج از تهران مناسب نیست بنابراین معاون پرستاری باید تصمیماتی در خصوص حل این مسائل اتخاذ نماید.

وی با اشاره به طرح قاصدک افزود: فرم پرداخت کارانه که در حال حاضر از طریق طرح قاصدک پرداخت می شود باید اصلاح و تغییر داده شود که به نوعی عدالت در پرداختی ها بوجود آید و اجحافی در حق پرستاران صورت نگیرد.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x