دات نت نیوک

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی
ارسال شده: آبان 7, 1396
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، متن کامل پیام بدین شرح است:

۸ آبان ماه ، روز شهادت محمد حسین فهمیده است. او نوجوانی ۱۳ ساله بود که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسید، به همین خاطر این روز به عنوان روز نوجوان و (بسیج دانش آموزی)  نامگذاری شد.

هنوز مدت زیادی از حضور محمدحسین در جبهه‌های نور علیه ظلمت نگذشته بود که با بستن نارنجک به کمر خود، زیر تانک دشمن بعثی رفت و ضمن انهدام تانک دشمن، خود نیز به شهادت رسید. شهید فهمیده با این عمل شجاعانه، برگ سرخ دیگری بر تاریخ حماسهگونه جنگ تحمیلی افزود و نام خود را جاودانه ساخت.

شهید محمدحسین فهمیده الگویی شایسته و تصویر برجسته ای از ایثار و جهاد و شهادت برای دانش آموزان بسیجی و نوجوانان و جوانان کشور ماست ، چرا که حماسه سازی های فهمیده و دیگر فهمیده های این میهن اسلامی ، ارزش های والای این نظام را متجلی ساخت و آن را به جهانیان عرضه کرد .

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از جامعه پرستاری کشور ، ضمن گرامیداشت هشتم آبان سالروز شهادت محمدحسین فهمیده ، روز نوجوان و بسیج دانش آموزی ، امیدوارم همه نونهالان ، نوجوانان و دانش آموزان آتیه دار این مرز و بوم با تلاش و کوشش دوچندان در راستای تحصیل و تهذیب دانش و آگاهی و اخلاق بتوانند آینده ای روشن و بی بدیل برای خود ساخته و ضامن عزت روزافزون خاک پاک جمهوری اسلامی ایران باشند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x