دات نت نیوک

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قزوین عنوان کرد:

ضرورت آمادگی جامعه پرستاری کشور برای مقابله با حوادث طبیعی

ضرورت آمادگی جامعه پرستاری کشور برای مقابله با حوادث طبیعی
ارسال شده: آذر 4, 1396
نظرات: 0

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قزوین با تأکید بر ضرورت آمادگی جامعه پرستاری کشور برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی گفت: نخستین اقدام در هر بلا و حادثه طبیعی اقدامات امداد و نجات و درمانی است.

آرمین قناعت در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با بیان این‌که همکاران فوریت‌های پزشکی به‌نوعی پرستار هستند، اظهار کرد: در حوادث و بلایای طبیعی در مرحله نخست پزشکان و پرستاران و همه اعضای تیم درمان خدمات ارائه می‌دهند.

وی با تأکید بر ضرورت همکاری گروه‌های تخصصی و فوق‌تخصصی برای کمک به افراد آسیب‌دیده گفت: البته این نیروها باید برای وضعیت بحرانی آموزش ببینند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قزوین با اعتقاد به این‌که پرستاران از جامع‌ترین و بهترین گروه از تیم سلامت برای ارائه خدمت در شرایط بحران هستند، افزود: پرستاری جزو مشاغل حاکمیتی است از این‌رو سبب می‌شود به حرفه پرستاری به دید دیگری نگریسته شود.

قناعت با بیان این‌که هر چه به حرفه پرستاری ویژه‌تر دیده شود میزان بازده و کارآیی در خدمات‌رسانی بیشتر می‌شود، گفت: در بحران زلزله نخستین اقدام خارج کردن افراد از زیر آوار و امدادرسانی به مصدومان و مجروحان است اما در مرحله بعد باید گروه‌های بهداشت محیط در پیشگیری از بروز بیماری‌ها بکوشند.

وی با اشاره به مرحله حاد اقدامات درمانی گفت: باید تلاش شود تا از بروز بیماری‌های مختلف از قبیل تنفسی، وبا و آنفلوآنزا پیشگیری کرد که در این‌باره پرستاران می‌توانند نقش پیشگیری داشته باشند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری قزوین یادآور شد: پرستاران از جامع‌ترین گروه برای ارائه خدمات درمانی به آسیب‌دیدگان هستند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno