دات نت نیوک

رئیس دانشکده پرستاری کرمانشاه عنوان کرد:

پژوهش های پرستاری باید متناسب با نیاز بیمار باشد

پژوهش های پرستاری باید متناسب با نیاز بیمار باشد
ارسال شده: آذر 25, 1396
نظرات: 0

رئیس دانشکده پرستاری کرمانشاه حوزه پرستاری را نیازمند پژوهش متناسب با نیاز و خواسته بیماران دانست و گفت: پژوهش در هر رشته‌ای به رشد آن علم کمک می‌کند.

علی‌اکبر ویسی‌رایگانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اعتقاد به این‌که پژوهش به‌معنای تولید علم است، در ادامه اظهار کرد: همواره پرستاری در طول زمان توانسته است نسبت به سایر علوم در تولید علم کوشا باشد.

وی با اشاره به گسترش نیازها و خواسته‌های بیماران گفت: علم امروزی بدون پژوهش پاسخگوی نیاز بیمار و مددجو نیست و باید پژوهش‌های بیشتری در این‌باره انجام شود.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری کرمانشاه با بیان این‌که پژوهش در حوزه پرستاری به گسترش جهانی و کشوری حرفه پرستاری کمک می‌کند، افزود: هم‌چنین بالین باید براساس علم باشد و علم نیز براساس بالین.

ویسی با بیان این‌که کاری که در بالین انجام می‌شود باید دلیل علمی داشته باشد، ادامه داد: پرستار باید از بیمار با دیدی پژوهش‌محور مراقبت کند چگونه با مشکلات برخورد کند تا خدمات و نتایج بهتری حاصل شود.

وی با اعتقاد به‌ این‌که پرستاران بالین باید با الفبای پژوهش آشنا شوند، یادآور شد: در این‌صورت می‌توانند پاسخ مشکلات خود را در قالب پژوهش پیدا کنند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
arab xnxx sex xnxx videos arab xnxxwap bitcoin cloud mining porno