دات نت نیوک

معاون فنی ، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد:

پژوهش ها باید برای قشر تحصیل کرده ایجاد انگیزه کند

پژوهش ها باید برای قشر تحصیل کرده ایجاد انگیزه کند
ارسال شده: آذر 26, 1396
نظرات: 0

معاون فنی ،آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری خواستار طبقه بندی و استانداردسازی پژوهش ها شد و گفت: پژوهش باید برای قشر تحصیل کرده ایجاد انگیزه کند.

دکتر ژاله عزتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به اهداف هفته پژوهش اظهار داشت:  مهم ترین هدف در هفته پژوهش تشریح، ایجاد و احیاء تفکر پژوهش و فناوری در قشر درحال تحصیل و تحصیل کرده می باشد ، به عبارتی افراد طبقات مهمی مانند محققان ، دانشجویان و دانش آموزان مد نظراست.

وی ادامه داد:  از اهداف مهم دیگر پژوهش همان طور که وزارت علوم کشور اعلام کرده ، سوق دادن پایان نامه ها به سمت تولید و تقاضای کشور برای ماموریت گرا کردن پژوهش ها می باشد.

معاون فنی آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری خاطر نشان کرد: مهم ترین اهداف ستاد پژوهش و فناوری در هفته پژوهش با هماهنگی تمامی دستگاه ها و وزارت خانه ها در جلسات مداوم بررسی می شود.

وی با بیان این که اهمیت طبقه بندی و استانداردسازی در پژوهش همواره راه گشا در پژوهش کشور است ، افزود: در سال جاری از فعالیت های جدید وزارت علوم ،طبقه بندی و استانداردکردن فناوری هایی است که در نمایشگاه های دستاوردهای فناوری عرضه می شود.

عزتی با اشاره به شعار هفته پژوهش « تقاضا محور، تجاری سازی فناوری و زیر بنای اقتصادی» ، گفت: روزهای هفته پژوهش عبارتند از 1- پژوهش ، فناوری و مدرسه ، 2- پژوهش ، فناوری و دانشگاه کارآفرین ، 3- پژوهش ، فناوری و صنعت، 4- پژوهش فناوری و اقدام و عمل، 5- پژوهش ، فناوری و حامیان پژوهش ، 6- ایده برتر و سرمایه ملی ، 7- پژوهش، فناوری در حوزه و دانشگاه نام گذاری شده است .

وی یادآور شد: مراسم جشنواره ها و تجلیل از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری امسال به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود و طرح هایی مورد تقدیر قرار می گیرند که عملیاتی و تاثیرگذارباشند.

معاون فنی ، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری تاکید کرد: حدود 3600 داوطلب در حوزه ایده های برتر هفته پژوهش امسال حضور دارند که پس از بررسی طرح ها طبق برنامه وزارت علوم از 5 نفر تقدیر به عمل می آید.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x