دات نت نیوک

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری :

فراخوان جذب پرستاران دارای مدرک امور مالی برای کمیته بازرسی و حسابرسی شورای بین المللی پرستاران

فراخوان جذب پرستاران دارای مدرک امور مالی برای کمیته بازرسی و حسابرسی شورای بین المللی پرستاران
ارسال شده: دی 4, 1396
نظرات: 0

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری طی فراخوانی از پرستاران دارای مدرک امور مالی برای کمیته بازرسی و حسابرسی شورای بین المللی پرستاران دعوت به عمل آورد.

ابراهیم محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: با عنایت به تصویب روسای سازمانهای نظام پرستاری عضو ICN مبنی بر تشکیل کمیته بازرسی و حسابرسی شورای بین المللی پرستاران و درخواست ICN برای اعلام کاندیداتوری پرستاران متخصص در حوزه بازرسی و امور مالی برای عضویت در این کمیته ، از همکاران گرامی دعوت به عمل می آید تا تاریخ 96/10/30، درخواست و رزومه انگلیسی خود را به آدرس ایمیل روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری int@ino.ir ارسال نمایند.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است تعداد اعضای این کمیته 5 نفر بوده و تشکیل جلسات این کمیته به صورت تلفنی و در صورت صلاحدید اعضا به صورت حضوری در ژنو- سویس با هزینه شورای بین المللی پرستاران برگزار خواهد شد.

 مدیر روابط بین المللی سازمان شرایط لازم جهت کاندیداتوری را این گونه برشمرد و افزود: پرستاران جهت شرکت می بایست دارای عضویت سازمان نظام پرستاری، پرستار و دارای مدرک امور مالی ومسلط به زبان انگلیسی باشند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایند.

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
3.7

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x