دات نت نیوک

به مناسبت میلاد حضرت مسیح و سال نو میلادی؛

دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری با پرستاران درمانگاه آودیسیان

دیدار معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری با پرستاران درمانگاه آودیسیان
ارسال شده: دی 19, 1396
نظرات: 0

معاون فرهنگی و اجتماعی و مدیر اداری سازمان نظام پرستاری کشور صبح سه شنبه، با پرستاران درمانگاه شبانه‌روزی خیریه «آودیسیان» به مناسبت تبریک سال نو میلادی دیدار کردند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، دکتر سید عباس کشفی معاون فرهنگی و اجتماعی به همراه مدیر اداری و چند تن از اعضای سازمان نظام پرستاری کشور صبح سه شنبه به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی با پرسنل و پرستاران درمانگاه ارامنه آودیسیان دیدار داشتند.

 

 

در حاشیه این دیدار دکتر سید عباس کشفی با ماریتا طومیانس پرستار و مدیر این درمانگاه نشستی داشت که در این جلسه به مسائل و مشکلات پرستاران این درمانگاه که با کمترین دریافتی بیشترین خدمات را با انگیزه ارائه می دهند و از ارائه این خدمات خرسند و راضی هستند.

 

 

کشفی ضمن عرض تبریک و خداقوت خدمت به این پرسنل خدوم گفت: سازمان نظام پرستاری کشور آماده ارائه خدمات رفاهی به پرستاران این درمانگاه است و همچنین در خصوص رفع مشکلات پرستاران این درمانگاه اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

 

 

در پایان نشست دکتر کشفی نشان سازمان نظام پرستاری را به ماریتا طومیانس اهدا کرد و همچنین با اهداء شاخه گل به پرستاران و پرسنل این درمانگاه ، میلاد خجسته پیامبر صلح و رحمت عیسی مسیح و آغاز سال ۲۰۱8 میلادی را تبریک گفت.

 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
1.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x