دات نت نیوک

معاون فرهنگی، رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد:

مجتمع اقامتی- رفاهی کلاچای در ایام عید نوروز میزبان پرستاران از سراسر کشور بود

مجتمع اقامتی- رفاهی کلاچای در ایام عید نوروز میزبان پرستاران از سراسر کشور بود
ارسال شده: فروردین 14, 1397
نظرات: 0

با توجه به افتتاح و شروع به کار مجتمع اقامتی رفاهی کلاچای در پاییز 1396، این مجموعه در ایام عید نوروز میزبان پرستاران و خانواده های محترم آنها از اقصی نقاط کشور بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، دکتر سید عباس کشفی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خداوند را شاکریم که به همت سازمان نظام پرستاری توانسته ایم یک مجتع اقامتی و رفاهی ویژه خانواده بزرگ پرستاری کشور در یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق استان گیلان و در مجاورت دریای مازندران تدارک دیده و میزبان این قشر شریف در ایام مختلف سال باشیم.

معاون فرهنگی، رفاهی و اجتماعی نظام پرستاری ادامه داد: در ایام عید نوروز 97 واحدهای مسکونی مجتمع رفاهی نظام پرستاری به طور کامل و در همه ی روزها مورد استفاده خانواده های محترم پرستاری قرار گرفت. البته ناگفته نماند که این مجتع هنوز به طور کامل راه اندازی نشده و با توجه به زمین وسیع و موقعیت بسیار مناسب این پروژه (از لحاظ مجاورت با ساحل)، در آینده ای نزدیک فضا سازی مناسب از جهت استقرار امکانات تفریحی و همچنین سالم سازی محدوده ساحلی جهت امکان شنای مسافرین انجام خواهد شد. تا کنون رایزنی هایی نیز با مسئولین شهری در این خصوص صورت گرفته و معاونت فرهنگی سازمان به طور مستمر پیگیر این موضوع است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: تا کنون بخشی از واحدهای این مجتمع مورد بهره برداری قرار گرفته است که امیدواریم طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و با احداث واحدهای جدید بتوانیم میزبان تعداد بیشتری از خانواده های پرستاری باشیم.

گفتنی است مجتمع اقامتی- رفاهی سازمان نظام پرستاری در منطقه کلاچای از توابع استان گیلان واقع شده و در حدود 20 هزار متر مربع مساحت دارد.

 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.8

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x