دات نت نیوک

مدیر پرستاری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش خبر داد:

راه اندازی مرکز آموزش های نوین پرستاری در کیش/ ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری برای پرستاران

راه اندازی مرکز آموزش های نوین پرستاری در کیش/ ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری برای پرستاران
ارسال شده: خرداد 22, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

مدیر پرستاری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با اشاره به استقبال کشورهای حاشیه خلیج فارس برای آموزش پرستاران خود در ایران گفت: از مردادماه سال جاری مرکز آموزش های نوین پرستای در کیش راه اندازی خواهد شد.

دکتر ایمان الوندی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با اشاره به این که سه موضوع آموزش پرستاری با ایجاد مرکز آموزش های نوین پرستاری و ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری در کیش با همکاری سازمان نظام پرستاری کشور هدف ما قرار گرفته بود ، گفت: ایده های راه اندازی این سه هدف طبق رایزنی های موجود ایجاد و مراحل مختلف آن صورت پذیرفت.

وی با اشاره به این که به دلیل موقعیت جغرافیای جزیره کیش که در خلیج فارس قرار دارد و به دلیل عدم داشتن ویزا برای حضور در این شهر و به دلیل استقبال بسیار خوب از پرستاری ایران در خلیج فارس و سایر کشور ها مقرر گردید که مرکز آموزش های نوین پرستاری در کیش تاسیس شود ، اظهار داشت:  کشورهایی چون  عمان ، قطر و مسقط  به دنبال آموزش پرستاران خود در ایران هستند در همین راستا  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش به دنبال ایجاد و راه اندازی مرکز آموزش های نوین پرستاری در کیش است.

مدیر پرستاری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش افزود: همچنین تورهای آموزش پرستاری برای رده های مختلف پرستاری از مدیران پرستاری تا بهیاری  راه اندازی خواهد شد که دوره های یونیکی هستند که صرفا در همین بیمارستان برای نخستین بار برگزارخواهد شد .

وی با بیان این که هدف سوم این بیمارستان ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری برای پرستاران است ، خاطر نشان کرد: امکاناتی که برای گردشگری برای پرستاران در نظر گرفته شده است بسیار جذاب بوده که با تعاملات موجود امیدواریم بتوانیم امکانات خوبی را برای پرستاران در نظر بگیریم .

الوندی در ادامه یادآور شد: تورهای آموزشی از خرداد ماه ، امکانات رفاهی  از تیر ماه و مرکز آموزش های نوین پرستاری تا مرداد ماه کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی با بیان این که جزیره کیش از نظر آب و هوایی گرم و معتدل است بنابراین استقبال پور شوری از این سه هدف خواهد شد، تصریح کرد: ماه هایی از سال که کیش هوای معتدلی دارد و با کمترین هزینه می توان این تورها را برگزار کرد بنابراین با استقبال از این شرایط بسیار خوب خواهد بود و این مدرسه حداقل 2 الی 3 کشور را در بحث آموزش پرستاری ساپورت خواهد کرد و پایلوتی را در زمینه آموزش پرستاری و مسائل پرستاری در برخواهد داشت.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
2.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x