دات نت نیوک

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری خبر داد:

فراخوان مقاله کنگره 2019 شورای‌ بین‌المللی پرستاران

فراخوان مقاله کنگره 2019 شورای‌ بین‌المللی پرستاران
ارسال شده: تیر 4, 1397
نظرات: 0

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری کشور از برگزاری کنگره شورای بین‌المللی پرستاران با موضوع «نگاهی فراتر از مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در جهت سلامت» خبر داد.

ابراهیم محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری گفت: کنگره شورای بین‌المللی پرستاران با موضوع «نگاهی فراتر از مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در جهت سلامت» در تاریخ  27 ژوئن برابر با 6 تیرماه 1398  به مدت 5 روز در سنگاپور برگزار می‌گردد.

وی ادامه داد: در این کنگره علاوه بر پرداختن به موضوع مراقبت‌های بهداشتی و درمانی، به مباحثی چون تعیین‌کننده‌های اجتماعی سلامت مانند آموزش، فقر، برابری جنسیتی و بسیاری از موارد دیگر برای پرستاران تأکید می شود.

مدیر روابط بین الملل سازمان نظام پرستاری خاطر نشان کرد: حضور هزاران پرستار در این کنگره، آن‌را به عنوان بزرگ‌ترین رویداد پرستاری دنیا که فرصت‌های لازم را در جهت ایجاد روابط و انتشار دانش در میان تخصص‌ها و سایر فرهنگ‌ها به‌وجود آورده است مطرح می‌کند.

وی با بیان این که کنگره شورای بین‌المللی پرستاران با حضور سخنرانان و بزرگان طراز اول پرستاری دنیا شامل سمپزیوم‌ها، جلسات همزمان و دیگر رخدادهای علمی برگزار خواهد ش، تصریح کرد: از جذبیت‌های این کنگره نمایشگاه عملی، دستاوردهای پرستاری، جشن افتتاحیه و رژه پرستاری است.

محمدی افزود: همچنین سازمان نظام پرستاری کشور به مقالات پذیرفته شده در این کنگره براساس دستورالعمل تسهیلات شرکت در همایش‌های بین‌المللی، حمایت‌های نقدی و غیرنقدی به عمل می‌آورد و برای حضور پرستاران عضو سازمان در صدد ایجاد تور گردشگری برای شرکت در این کنگره می باشد.

وی یادآور شد: علاقمندان می توانند موضوعات و جزئیات فراخوان مقاله را در وب سایت شورای بین المللی پرستاران http://www.icn.ch/events/ICN-Congress-Singapore-June-2019/ مشاهده کنند.

 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x