دات نت نیوک

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق ( ع)

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق ( ع)
ارسال شده: تیر 17, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق ( ع) موسس مذهب شيعه را به عموم مسلمانان تسليت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، متن کامل پیام بدین شرح است:

25شوال سالروز شهادت جانگداز ششمين اختر تابناک ولايت و امامت ، رئيس مذهب تشيع حضرت امام جعفر صادق ( ع) است .

ششمین شمع روشنگر مسير هدايت كه با پايه گذاري "مكتب‌ جعفرى‌" موجب‌ بازسازى‌ و زنده‌ نگهداشتن‌ شريعت‌ محمدى‌ ( ص‌ ) شد. دوران امامت گرانقدر ايشان انقلابي در تفكر وعمل مسلمانان بود تا تشنه کامانِ معارفِ نابِ الهی از سرچشمه زلال وحی سیراب شوند. اين امام همام به حق بر جسته ترين وارث گنجينه علوم نبوي بوده و منطق استوار و علم سرشارشان سبب شد تا قيامي سرنوشت ساز در جهت حفظ و بقاء دين مبين اسلام در لباس‌ تدريس‌ و تأسيس‌ مكتب‌ جعفري سرانجامي نيكو يافته و به پيروزي برسد.

حضرت امام جعفر صادق(ع) در يكي از حساس ترين مقاطع تاريخ گهربار اسلام، براي تبين جايگاه امامت، رنج تبعيد و اسارت را به جان خريدند و با بيان بليغ و كلام فصيح خويش راه را بر توطئه دشمنان دين بسته و با تربيت شاگرداني شايسته و برگزاري جلسات مناظره بقاء و استمرار دين مبين اسلام را تضمين کردند. رفتار حكيمانه و صبوري آن حضرت نيز در برخورد با گروه های دگر اندیش، نمونه اي بسيار سازنده و آموزنده از تاكيد دين مبين اسلام بر كرامت انساني و تكريم عقايد مختلف انسانها بود.

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از جامعه شریف پرستاری کشور ، شهادت جانگداز ششمين ستاره درخشان آسمان امامت و ولايت را به محضر مقدس منجي عالم بشريت حضرت ولي عصر ( عج ) و تمامي مسلمين جهان ، خاصه شيعيان ارادتمند آن امام همام و بویژه جامعه پرستاری کشور تسليت و تعزيت عرض مي نمايد .

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x