دات نت نیوک

در گفت‌وگو با ایسنا اعلام شد

وضعیت مشمولان قانون «منع به کارگیری بازنشستگان» در سازمان بیمه سلامت

وضعیت مشمولان قانون «منع به کارگیری بازنشستگان» در سازمان بیمه سلامت
ارسال شده: مرداد 16, 1397
نظرات: 0

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه بخشی از بازنشستگان شاغل در این سازمان مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان هستند و تعداد آنها باید احصاء شود، گفت: ما تابع قانون هستیم و اگر این قانون ابلاغ شود، حتما در اجرای آن پیشگام خواهیم بود.

مهندس طاهر موهبتی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت کارکنان سازمان بیمه سلامت در زمینه قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، گفت: باید توجه کرد که بخش عمده‌ای از بازنشستگانی که در سازمان بیمه سلامت شاغلند، بر اساس قانون یک‌سوم سازمان مدیریت، فعالیت می‌کنند که این قانون کماکان وجود دارد.

وی افزود: البته حتما بخشی از بازنشستگان شاغل در این سازمان مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان هستند که تعداد آنها باید احصاء شود. به هر حال نظر ما این است که مرّ قانون باید اجرا شود و طبیعی است که ما هم باید قانون را اجرا کنیم.

موهبتی با بیان اینکه قاعدتا با اجرای این قانون از خدمات بخشی از افراد شاغل در این سازمان محروم می‌شویم، افزود: اما روش‌هایی از جمله ماده ۹۴ قانون مدیریت وجود دارد که بر اساس آن، بازنشستگان می‌توانند به میزان یک‌سوم زمان در هفته کار کنند و به اندازه همان یک‌سوم هم دریافتی داشته باشند. بنابراین چنین روش‌هایی برای استفاده از ظرفیت آنها وجود دارد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه بنده خودم مشمول این قانون نبوده و بازنشسته نیستم، گفت: از آنجایی که ما تابع قانون هستیم، اگر این قانون ابلاغ شود، حتما در اجرای آن پیشگام خواهیم بود.

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x