دات نت نیوک

مشاور هسته کارآفرینی سازمان نظام پرستاری خبر داد:

جذب همکاران منتورشیپ و مشاوره برای خانه کارآفرینی نظام پرستاری

جذب همکاران منتورشیپ و مشاوره برای خانه کارآفرینی نظام پرستاری
ارسال شده: مهر 19, 1397
نظرات: 0

 

 مشاور هسته کارآفرینی سازمان نظام پرستاری از جذب همکاران منتورشیپ و مشاوره برای خانه کارآفرینی سازمان نظام پرستاری خبر داد و گفت: از علاقمندان جهت همکاری دعوت به عمل می آید.

دکتر ناصر محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص جذب همکاران منتورشیپ و مشاوره براي خانه كارافريني اپسل در سازمان نظام پرستاري گفت: مجموعه اپسل در صدد است به منظور تشکیل تیم CRM و پاسخگویی به درخواستها و سوالات مشتریان، مشاوره، رفع اشکالات فنی و انجام عملیات منتورشیپ، از مجموعه عزیزانی که فعال و دارای شرایط لازم هستند، دعوت بعمل می آورد.

 

وی  شرایط اولیه ثبت نام را اینگونه برشمرد: گذراندن دوره های آموزشی پایه و تکمیلی اپسل و دوره های برنامه ریزی آموزشی و منتورشیپ،  طراحی حداقل 3 اپلیکیشن و خروجی حداقل apk  که حداقل 2 مورد از عرصه کسب و کار کوچک/متوسط یا بزرگ باشند، شرکت در حداقل دو دوره آموزشی بصورت کمک دستیار مربی، موفقیت پایه در آزمون عملی ، تکمیل فرم پیوست، ارسال فرم تکمیل شده بهمراه تصویر الکترونیکی کارت ملی/ مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی در کارگروه منتورهای اپسل 

 

 

مشاور هسته کارآفرینی سازمان نطام پرستاری با اشاره به مراحل اجرایی علاقمندان جهت همکاری افزود: علاقمندان می توانند آمادگی خود را اعلام نمایند، آدرس تلگرامی متقاضيان ورود به گروه منتورها  را دریافت کرده، اپلیکیشن های قابل استفاده در گوشی های اندروید را ارسال نمایند، مدارک و مستندات و اپلیکیشن ها ارزیابی شده ، در صورت پذیرش در مرحله اول، برای حضور در کارگاههای آموزشی - امتیاز دستیاری کارگاه پایه 3 امتیاز و دستیاری کارگاه تکمیلی 5 امتیاز دعوت بعمل می آید و در صورت طی مراحل کاری با موفقیت، همکاری آزمایشی بمدت سه ماه آغاز خواهد شد. 

 

وی یادآور شد: همکاران محترمی که با حداقل امتیاز کسب شده در طی سه ماه آزمایشی نسبت به تکمیل امتیازات اقدام  نموده و با کسب امتیاز مورد نظر برای پذیرش بعنوان همکار، جلب همکاری خواهد شد.

 

 محمدی با اشاره به شروط پایه جهت همکاری خاطر نشان کرد: دوره های پایه و تکمیلی اپسل و دوره های برنامه ریزی آموزشی و منتورشیپ تکمیل و حداقل 5 امتیاز از 10 امتیار آزمون کسب شود.

 

وی با اشاره به مقاطع تحصیلی و کسب امتیاز تصریح کرد: دانشجویان مقطع لیسانس و کاردانی 5 امتیار ، مدرک تحصیلی لیسانس دانشجویان مقطع بالاتر  10 امتیار ، مدرک تحصیلی فوق لیسانس و مقاطع بالاتر 12 امتیار ، مدرک تحصیلی فناوری اطلاعات، کامپیوتر اعم از سخت یا نرم افزار 3 امتیاز، سابقه تولید اپلکیشن با سایر برنامه ها هر کدام 3 امتیار ، تولید اپلکیشن با اپسل - بازای هر اپ - کسب  کار بزرگ 10 امتیاز/ کسب و کار متوسط 7 / کسب و کار کوچک 5 و غیرتجاری 2 امتیاز  و امتیاز آزمون کسب شود.

 

 

مشاور هسته کار آفرینی سازمان نظام پرستاری تاکید کرد: عزیزانی که بعنوان منتور انتخاب میگردند در سه سطح دسته بندی خواهند شد،  منتور و مشاور ، مربی و منتور و تربیت کننده مربی که براساس امتیازات کسب شده و ترفیع تدریجی مشغول به کار خواهند شد.

 

 

وی اضافه کرد:  عزیزانی که بمدت سه ماه بعنوان دوره کارآموزی و کارورزی همکاری داشته باشند  و بعد از طی دوره، در تیم خدمات تعریف میگردند و گروههای مختلف به آنها واگذار خواهد شد .

 

محمدی خاطر نشان کرد:  ارسال فرم و مشخصات هیچگونه تعهدی برای همکاری ایجاد نمیکند و صرفا بر اساس ارزیابی عملکرد این همکاری صورت خواهد گرفت. 

 

Print
This is trial version.
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x