دات نت نیوک

رئیس شورای دانشجویی هیئت مدیره نظام پرستاری جهرم عنوان کرد:

شورای دانشجویی جهرم پرستاری را به جامعه معرفی می کند/ برنامه های دانشجویان جهرمی برای معرفی سازمان نظام پرستاری

شورای دانشجویی جهرم پرستاری را به جامعه معرفی می کند/ برنامه های دانشجویان جهرمی برای معرفی سازمان نظام پرستاری
ارسال شده: آبان 7, 1397
نظرات: 0

شورای دانشجویی هیئت مدیره نظام پرستاری جهرم از جمله شوراهای فعال دانشجویی است که اقدامات ارزشمندی را در عرصه معرفی پرستاری به جامعه و همچنین معرفی سازمان نظام پرستاری کشور به دانشجویان پرستاری داشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، محسن حاتمی رئیس شورای دانشجویی هیئت مدیره نظام پرستاری جهرم و عضو هیئت مدیره نظام پرستاری شیراز در رابطه با اقدامات این شورای دانشجویی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما با برگزاری منظم ایستگاه های پایش سلامت در سطح شهر جهرم (در هر ماه) و ارائه خدماتی نظیر سنجش فشار و قند خون و ... هم خدمات مراقبتی را به همشهریان ارائه می دهیم و هم با ارائه بروشورها و پمفلت ها به مراجعه کنندگان، ایشان را با پرستاری و خدمات پرستاری آشنا می کنیم.

وی افزود: از دیگر اقدامات ما آشنا سازی دانشجویان ورودی جدید با رشته پرستاری و شرایط و بازار کاری این رشته در آینده و همچنین آشنا کردن ایشان با سازمان نظام پرستاری کشور و اقدامات این سازمان در عرصه مسائل حرفه ای است.

حاتمی ادامه داد: در حال حاضر 200 هزار پرستار در سطح کشور و 75 میلیون پرستار در سطح جهان کم داریم که این به معنای وجود یک بازار کار گسترده برای پرستاری در سطح ملی و بین المللی است که در صورت حذف موانع جذب پرستاری می تواند بستر بسیار مناسبی برای به کارگیری فارغ التحصیلان این رشته باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم که هیئت مدیره های نظام پرستاری و در رأس آنها سازمان نظام پرستاری با اختصاص بودجه مناسب به شوراهای دانشجویی، عرصه را برای اقدامات گسترده تر و موثرتر این شوراها فراهم نمایند.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x