دات نت نیوک

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری کاشان عنوان کرد:

برخی از پرستاران مجبورند برای بازنشستگی پیش از موعد مابه التفاوت پرداخت کنند

برخی از پرستاران مجبورند برای بازنشستگی پیش از موعد مابه التفاوت پرداخت کنند
ارسال شده: آبان 22, 1397
نظرات: 0

یکی از مزایایی که به مشاغل سخت و زیان آور تعلق می گیرد بازنشستگی پیش از موعد برای شاغلین این حِرَف است. پرستاری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، مجید کریمی اسد آبادی رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری کاشان با گلایه از برخی اجراهای سلیقه ای در رابطه با قوانین، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برخی از همکاران ما مجبورند برای بازنشستگی با 20 سال سابقه مابه التفاوت 5 ساله پرداخت کنند در حالی که بر طبق قانون بایستی با بازنشستگی آنها با 20 سال خدمت (بدون پرداخت مابه التفاوت) موافقت شود.

وی همچنین با اشاره به بحث معوقات پرستاران اظهار داشت: معوقات پرستاران ما از بهمن ماه 1396 تا کنون پرداخت نشده است و دانشگاه در پاسخ به اعتراض همکاران ما اظهار میدارد که بیمه ها بدهی خود را پرداخت نکرده اند در حالی که بیمه ها بدهی خود را تا تیر ماه امسال پرداخت کرده اند.

کریمی در پایان در خصوص جذب نیرو نیز توضیحاتی داد و گفت : در مورد جذب نیرو با مشکلات و کمبودهای فراوانی مواجهیم متاسفانه کمبود نیروی زیادی داریم. در شورای پرستاری که چند ماه پیش برگزار شد تنها با جذب 30 نیروی شرکتی موافقت شد. این در حالی است که نیروهای طرحی ما پس از پایان طرح نمی توانند در جایی مشغول به کار شوند و در بهترین حالت به عنوان نیروی شرکتی در برخی از مراکز به صورت محدود جذب می شوند.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x