دات نت نیوک

رئیس نظام پرستاری گرگان خبر داد:

ضرب و شتم پرستارخانم گرگانی توسط برادر متهم تحت نظر پلیس امنیت

ضرب و شتم پرستارخانم گرگانی توسط برادر متهم تحت نظر پلیس امنیت
ارسال شده: آبان 29, 1397
نظرات: 0

رئیس نظام پرستاری گرگان از ضرب و شتم پرستار خانم گرگانی توسط برادر متهم بستری در بیمارستان 5 آذر گرگان خبر داد.

محمد مهدی بطیار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری در خصوص  ضرب و شتم پرستار گرگانی گفت: روز یکشنبه متهم تحت نظر پلیس برای پیگیری مشکل بیماری که داشته به بیمارستان پنج آذر گرگان مراجعه کرد.

وی ادامه داد: این بیمار در بخش ایزوله و مخصوص و تحت نظر کارکنان پلیس امنیت تحت نظر پزشکان و پرستاران قرار گرفت و روند درمان وی در حال انجام بود، این در حالی بود که به گفته منابع مطلع و آگاه، برادر متهم نیز در آن اتاق حضور داشت.

رئیس نظام پرستاری گرگان خاطر نشان کرد: پس از حضور یکی از پرستاران با سابقه در اتاق بیمار برای اقدامات درمانی با فحاشی و درگیری فیزیکی از سوی برادر متهم بیمار روبرو می‌شود و این درگیری تا آنجا پیش رفت که آن فرد، پرستار خانم با 20 سال سابقه کار را لای درب اتاق قرار داده و با مشت و لگد به صورت و کمر این خانم پرستار کوبیده است.

وی با بیان این که متاسفانه این اتفاق در بخش جراحی مردان رخ داد و متاسفانه حتی ماموران حاضر در محل هم واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده و پس از تماس با پلیس 110، ماموران در محل حاضر شده و تنها به تنظیم صورتجلسه اکتفا کردند، اظهار داشت: در سال جاری این اتفاق برای پنجمین بار است که در بیمارستان پنجم آذر گرگان رخ می‌دهد، در بیمارستان‌های مختلف استان نیز چنین اتفاقاتی بارها رخ داده است.

بطیار با اشاره به این که سال گذشته در همین بیمارستان‌های ، یکی از متخصصان طب اورژانس مورد ضرب و جرح قرار گرفت، تاکید کرد: درگیری با یکی از پرستاران باعث شکستگی نواحی بدن این پرستار شد و این اتفاق در بیمارستان علی‌آبادکتول و بسیاری از بیمارستان‌های استان رخ داده است.

وی در خصوص اقدامات و تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی حراست دانشگاه و ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان تصریح کرد: بارها به حراست نامه زدیم و وضعیت نگران کننده را گزارش دادیم اما تا امروز هیچ اقدام مثبتی در این راستا انجام نشده و یا آنقدر ضعیف و کم بوده که محسوس نبوده است.

رئیس نظام پرستاری گرگان با عنوان این که سوال ما اینجاست که نقش نگهبان بیمارستان چیست، متاسفانه نگهبان پس از پایان درگیری به محل می‌رسد که کار از کار گذشته است، افزود: نگهبان تنها در ورودی ساختمان حاضر است و از زمان وقوع چنین حوادثی تا زمان حضور نگهبان آنقدر طولانی می‌شود که همه چیز تمام شده و پرستار یا دیگر همکاران مورد آسیب قرار گرفته‌اند.

 

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x