دات نت نیوک

نماینده سازمان نظام پرستاری مطرح کرد؛

پیگیری پرونده ضرب و شتم پرستار بیمارستان گرگان/ جزئیات حمله برادر متهم تحت درمان

پیگیری پرونده ضرب و شتم پرستار بیمارستان گرگان/ جزئیات حمله برادر متهم تحت درمان
ارسال شده: آذر 14, 1397
دسته ها: اخبارصنفی
نظرات: 0

ماجرای ضرب و شتم پرستار زن بیمارستان 5 آذر گرگان، با حضور نماینده سازمان نظام پرستاری کشور، پیگیری شد.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، ماه گذشته متهم تحت نظر پلیس برای پیگیری مشکل بیماری به بیمارستان پنج آذر گرگان مراجعه کرد.این بیمار در بخش ایزوله و مخصوص و تحت نظر کارکنان پلیس امنیت و تحت نظر پزشکان و پرستاران قرار گرفت و روند درمان وی در حال انجام بود، این در حالی بود که به گفته منابع مطلع و آگاه، برادر متهم نیز در آن اتاق حضور داشت.

پس از حضور خانم کارآمد پرستار با سابقه در اتاق بیمار برای اقدامات درمانی با فحاشی و درگیری فیزیکی از سوی برادر متهم بیمار روبرو می‌شود و این درگیری تا آنجا پیش رفت که آن فرد، پرستار خانم با 20 سال سابقه کار را لای درب اتاق قرار داده و با مشت و لگد به صورت و کمر این خانم پرستار کوبیده است.

این اتفاق در بخش جراحی مردان رخ داد و متاسفانه حتی ماموران حاضر در محل هم واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده و پس از تماس با پلیس 110، ماموران در محل حاضر شده و تنها به تنظیم صورتجلسه اکتفا کردند.

 در سال جاری این اتفاق برای پنجمین بار است که در بیمارستان پنجم آذر گرگان رخ می‌دهد، در بیمارستان‌های مختلف استان نیز چنین اتفاقاتی بارها رخ داده است.

سال گذشته در همین بیمارستان‌های ، یکی از متخصصان طب اورژانس مورد ضرب و جرح قرار گرفت، درگیری با یکی از پرستاران باعث شکستگی نواحی بدن این پرستار شد و این اتفاق در بیمارستان علی‌آبادکتول و بسیاری از بیمارستان‌های استان رخ داده است.

برای پیگیری این ماجرا و دلجویی از پرستار مضروب ، رسول عیوض زاده  نماینده سازمان نظام پرستاری کشور به بیمارستان 5 آذر گرگان مراجعه و طی جلسات متعدد به بررسی و پیگیری این ضرب و شتم پرداخته که خوشبختانه با پیگیری های به عمل آمده دانیال ریاحی ضارب سرپرستار دستگیر و بازداشت شده است .

نماینده سازمان نظام پرستاری از پیگیری های مسئولین بیمارستان و هیئت مدیره نظام پرستاری گرگان برای حل این ماجرا و بازداشت ضارب تشکر و قدردانی کرد.

Print
This is trial version.
 
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x